Kibice przed meczem Polska - Słowacja na Euro U-21

Autor: Maciej Wdowiarski Kibice pod stadionem w Lublinie przed meczem Polska - Słowacja na Euro U-21.

Euro U-21: Młodzi kibicują młodym. Wielka wiara w zwycięstwo Polski!

2017-06-16 22:16

W piątek 16 czerwca o godz. 20:45 reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz na Euro U-21, a jej rywalem będzie drużyna Słowacji. Spotkanie zapowiada się na dość trudne, ale kibice biało-czerwonych są pełni wiary. Szczególnie ci młodzi, którzy dziś na stadionie w Lublinie kibicować będą swoim rówieśnikom. Jaki wynik przewidują fani? Tylko pozytywny!

Bilety na mecze Polaków na młodzieżowych mistrzostwach Europy rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Ale też trudno się dziwić - w końcu to największa piłkarska impreza w Polsce od czasu Euro 2012. Swoje pierwsze spotkanie biało-czerwoni rozegrają na Arenie Lublin, gdzie zmierzą się ze Słowacją. I na trybunach ma zasiąść komplet publiczności! Miejmy więc nadzieję, że żywiołowy doping poniesie podopiecznych Marcina Dorny, którzy mogą znakomicie rozpocząć turniej.

Grupa nie jest łatwa. Dzisiejszy rywal też. Ale wśród polskich kibiców próżno szukać takich, którzy przewidują porażkę biało-czerwonych lub choćby remis. Kilkadziesiąt minut przed spotkaniem zapytaliśmy wyrywkowo kilka osób o to, jaki wynik dziś padnie na stadionie w Lublinie. I wszyscy byli zgodni - wygra Polska! 2:1, 3:1- akurat to jest najmniej ważne. Liczą się trzy punkty. I oby naszej reprezentacji udało się je zgarnąć.

Na trybunach zjawiło się mnóstwo młodych kibiców, dla których to wyśmienita okazja, by dopingować niewiele przecież starszych zawodników, a w niektórych przypadkach nawet rówieśników. Spodziewamy się więc, że i piłkarze i fani staną na wysokości zadania i za kilkadziesiąt minut będziemy mogli się wspólnie cieszyć ze zwycięstwa.