Parodia meczu Rumunia - Polska

Autor: YouTube

Komiczna parodia meczu Rumunia - Polska. "Nie zadzieraj z Lewandowskim" [WIDEO]

2016-11-14 10:37

Mecz Rumunia - Polska zakończył się bardzo pewnym zwycięstwem biało-czerwonych, którzy dzięki niemu umocnili się na pozycji lidera grupy "E" w eliminacjach do MŚ 2018 w Rosji. Popularny na Youtube kanał "JustCartoons" w komiczny sposób sparodiował to spotkanie pokazując, że największym problemem gospodarzy okazała się... rzucona przez ich kibiców petarda, która rozjuszyła Roberta Lewandowskiego.

Polacy bardzo pewnie ograli Rumunów i kontrolowali wydarzenia boiskowe od pierwszej do ostatniej minuty. Gospodarze nie stworzyli sobie praktycznie żadnej groźnej sytuacji bramkowej, a biało-czerwoni szybko wyszli na prowadzenie po kapitalnym rajdzie Kamila Grosickiego, którego nie był w stanie zatrzymać żaden z rywali.

Nie obyło się jednak bez nerwów. W drugiej połowie podczas rzutu rożnego dla Rumunii na boisko poleciała petarda hukowa, która wybuchła pod nosem Roberta Lewandowskiego. Kapitan reprezentacji padł ogłuszony na ziemię i długo się z niej nie podnosił, a Polacy długo protestowali sugerując sędziemu, że czują się zagrożeni. Dla "Lewego" to jednak nie miało znaczenia, bo po tym, jak doszedł do siebie, postanowił brutalnie się zemścić, strzelił dwa gole i ustalił wynik na 3:0.

Popularny na Youtube kanał "JustCartoons" specjalizujący się w kreskówkowych parodiach najciekawszych spotkań piłkarskich wziął pod lupę także starcie Rumunii z Polską i nie dziwne, że na pierwszoplanową postać wybrał właśnie Lewandowskiego, który rozjuszony po wybuchu petardy był wręcz nie do powstrzymania.