SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport sporty walki boks Wielkie emocje podczas spotkania Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem

Wielkie emocje podczas spotkania Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem

12.07.2017, godz. 08:27
Floyd Mayweather Jr., Conor McGregor
Floyd Mayweather Jr. i Conor McGregor w Los Angeles wywołali spore emocj foto: EAST NEWS

To było prawdziwe show! W nocy z wtorku na środę w Los Angeles odbyło się pierwsze oficjalne spotkanie Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem przed walką, która odbędzie się 26 sierpnia. Było bardzo gorąco! Z obu stron popłynęły zapewnienia o wyższości a także wyzwiska względem rywala. Do tego doszedł niecodzienny strój gwiazdy mieszanych sztuk walki. Kibice musieli być zadowoleni!

Hala Staples Center w Los Angeles pękała w szwach. Kibice i przedstawiciele mediów gorąco czekali na rozwój zdarzeń i nikt po pierwszym oficjalnym spotkaniu Floyda Mayweathera Jr. z Conorem McGregorem nie mógł czuć się zawiedziony. Obaj panowie dali prawdziwe show! Już podczas wejścia wojowników na scenę, zgromadzeni zwrócili uwagę na strój McGregora. Gwiazda światowego MMA założyła na siebie marynarkę z bardzo ordynarnymi napisami. "Pie**** się" - biło z ubioru Irlandczyka. Nic dziwnego, że pierwsze z czterech zaplanowanych spotkań z publiką przebiegało w bardzo agresywnej atmosferze...

Obaj bohaterowie wyjątkowego starcia, za które w formule PPV trzeba będzie zapłacić w Stanach Zjednoczonych aż 100 dolarów, nie szczędzili sobie wzajemnych obelg i przytyków. - Nie myślę o liczbach. Po prostu skopię mu du**. To będzie, kur**, łatwa robota. Znokautuję tę dziw**. Gwarantuję ci, że padniesz na twarz albo na plecy! - krzyczał w stronę gwiazdy mieszanych sztuk walki Floyd Mayweather Jr. - Ktoś tu straci zero ze swojego bogatego rekordu. Znokautuję tego gościa do czwartej rundy - stwierdził z kolei Conor McGregor.

KOSMICZNE ceny biletów na walkę Floyd Mayweather - Conor McGregor

Już teraz można być pewnym, że zyski z przedsięwzięcia okażą się rekordowe. Wyniki oglądalności spotkania pięściarza i zawodnika MMA pokazały jak wielkie zapotrzebowanie wśród kibiców jest na konfrontację ich dyscyplin. W szczytowym momencie na YouTube słowną wojnę śledziło niemal 400 tysięcy widzów. Z kolei za pośrednictwem Facebooka w jednym momencie oglądało ją prawie 200 tysięcy fanów. Łączny zasięg wyświetleń to 1,7 miliona!

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: