Iga Świątek – Ons Jabeur: Typy bukmacherskie. Kursy. Iga z kolejnym turniejowym triumfem?

2022-05-14 22:38
Iga Świątek
Autor: AP PHOTO Iga Świątek

Iga Świątek – Ons Jabeur typy i kursy. Wspaniała seria Igi Świątek trwa najlepsze. Najlepsza tenisistka na świecie pokonując Arynę Sabalenkę wygrała swój 27. mecz z rzędu, dzięki czemu stanie przed szansą na zwycięstwo w piątym kolejnym turnieju w cyklu WTA. Warunek jest jeden – Polka będzie musiała pokonać Ons Jabeur z Tunezji. Czy zdaniem TOTALbet urodzona w Warszawie zawodniczka ma na to szansę? Iga Świątek – Ons Jabeur typy bukmacherskie.

Choć Iga Świątek podczas turnieju rozgrywanego w Rzymie nie straciła do tej pory choćby seta, nie oznacza to wcale, że ma za sobą łatwe mecze. Polka szczególnie musiała napocić się w starciu z Wiktorią Azarenką – gdzie pierwszy set trwał blisko półtorej godziny oraz w meczu Bianką Andreescu, gdzie Polka – także po ponad godzinnej batalii – dopiero po tie-break’u wygrała pierwszego seta. Półfinałowy pojedynek z rozstawioną z nr 3 Białorusinką Aryną Sabalenką był już jednak pokazem siły w wykonaniu niespełna 21-letniej liderki światowego rankingu. Świątek grała doprawdy fenomenalnie, a wygranie całego meczu – przy oddaniu rywalce zaledwie trzech gemów – zajęło jej dokładnie 76 minut. Nic zatem dziwnego, że bukmacherzy z TOTALbet zdecydowanie wyżej w pojedynku finałowym oceniają szansę polskiej tenisistki.

Tunezyjka z pewnością tanio jednak skóry nie sprzeda. Tym bardziej, że na rzymskich kortach także prezentuje się bardzo solidnie. Niewykluczone jednak, że dwa ostatnie spotkania odbiją się w niedzielę na formie fizycznej 27-latki. Jabeur najpierw musiała bowiem stoczyć ponad dwugodzinną batalię przeciwko Greczynce Marii Sakkari (1:6, 7:5, 6:1), a następnie – po niewiele krócej trwającym boju – uporała się z Rosjanką Darią Kasatkiną (6:4, 1:6, 7:5). Te dwa pojedynki z pewnością nadszarpnęły jednak jej siły i niewykluczone, że Polka skrzętnie to wykorzysta. Na korzyść Tunezyjki może natomiast działać fakt, że wygrała dwa ostatnie spotkania przeciwko Świątek. Obie zawodniczki mierzyły się w 2021 roku – zarówno podczas Wimbledonu, jak i w Cincinatti lepsza okazała się starsza z tenisistek. Tylko czy przy obecnej dyspozycji liderki światowego rankingu ma to jakiekolwiek znaczenie? Zdaniem TOTALbet – nie. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na wygraną Igi płaci bowiem 1.20, kurs na zwycięstwo jej rywalki ustalono natomiast na poziomie 4.40.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra turniej w Rzymie?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Iga Świątek – 1.20                          Ons Jabeur – 4.40

  • Dokładny wynik:

Świątek 2:0 – 1.52

Świątek 2:1 – 4.00

Jabeur 2:0 – 7.60

Jabeur 2:1 – 9.20

  • Iga Świątek wygra seta:

tak – 1.07                                         nie – 6.40

  • Ons Jabeur wygra seta:

tak – 2.25                                         nie – 1.55

  • Liczba setów w meczu:

2 – 1.33                                             3 – 2.95

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Iga Świątek – Ons Jabeur dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze