Lech Poznań

i

Autor: Cyfra Sport Lech Poznań

Liga Konferencji

„Kolejorz” powalczy o awans!

2023-02-15 12:36

Bodo/Glimt – Lech Poznań typy i kursy. Nie ma wątpliwości, że zdecydowanie największym zainteresowaniem ze wszystkich czwartkowych meczów będzie cieszył się pojedynek pomiędzy Barceloną a Manchesterem United. Nie oznacza to jednak, że fani polskiej piłki także nie znajdą czegoś dla siebie. Tego samego dnia swój pierwszy mecz w 1/16 finału Ligi Konferencji rozegra bowiem Lech Poznań. Czy zdaniem TOTALbet mistrz Polski w wyjazdowym starciu z Bodo/Glimt będzie w stanie ugrać satysfakcjonujący wynik? Bodo/Glimt – Lech Poznań typy bukmacherskie.

Chyba mało kto przypuszczał, że po fatalnym początku sezonu Lech Poznań będzie w stanie tak mocno się rozpędzić. „Kolejorz” tymczasem nie tylko zaczął solidnie punktować w PKO BP Ekstraklasie, ale dodatkowo – a może przede wszystkim – z bardzo dobrej strony pokazuje się w Lidze Konferencji. Po lipcowym blamażu z Karabachem Agdam (2:5 w dwumeczu) mistrz Polski zdołał wrócić jednak na właściwe tory. Podopieczni Johna van den Broma odprawili z kwitkiem kolejno: gruzińskie Dinamo Batumi (6:1 w dwumeczu), Vikingur Rejkiawik z Islandii (4:2) oraz luksemburskie Dudelange (3:1), dzięki czemu zameldowali się w fazie grupowej. Tam również radzili sobie bardzo dobrze, a domowym zwycięstwem nad hiszpańskim Villarreal (3:0) przypieczętowali awans z drugiego miejsca do 1/16 finału! Apetyt zdecydowanie rośnie jednak w miarę jedzenia, co oznacza, że w nadzieje na awans do dalszej fazy są w Poznaniu spore. Tym bardziej, że rywalem Lecha będzie norweski zespół Bodo/Glimt. TOTALbet przestrzega jednak przed lekceważeniem tej drużyny, zdecydowanym faworytem pierwszej potyczki będą bowiem w opinii bukmachera Skandynawowie.

PKO Ekstraklasa Raport 13.02

Bodo/Glimt polskim kibicom kojarzy się głównie z niedawnym dwumeczem przeciwko Legii Warszawa. Oba zespoły na początku sezonu 2021/2022 zmierzyły się w pierwszej rundzie el. Ligi Mistrzów, a dwukrotnie górą byli ówcześni mistrzowie Polski. W Norwegii Legia zwyciężyła 3:2, na Łazienkowskiej przypieczętowała natomiast awans, wygrywając 2:0. Choć od tego czasu kadra norweskiego zespołu uległa sporym zmianom, wciąż jest to zespół o określonej jakości. Dość powiedzieć, że ekipa prowadzona przez Kjetila Knutsena rozgrywki rodzimej ligi – rozgrywanej systemem wiosna/jesień – zakończyli jedynie za plecami Molde. Obrońcy „Kolejorza” szczególną uwagę będą musieli zwrócić zwłaszcza na doświadczonego Amahla Pellegrino, który z 25 golami został królem strzelców sezonu 2022 ligi norweskiej. Na rewanż dostępny będzie także jego kompan z pierwszej linii, zdobywca 16 ligowych goli – Hugo Vetlesen, który pierwsze spotkanie opuści z powodu nadmiaru żółtych kartek. Nawet bez niego faworytem tego pojedynku będą w opinii TOTALbet Norwegowie. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo Bodo/Glimt płaci bowiem 1.74 zł. Analogiczny zarobek w przypadku wygranej poznaniaków wyniesie z kolei 4.50 zł.

Sonda
Czy Lech Poznań przebrnie 1/16 finału LKE?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Bodo/Glimt – 1.74           remis – 4.30                      Lech – 4.50

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.23                          1/2 – 1.24                          X/2 – 2.01

  • Bodo/Glimt strzeli gola:

tak – 1.12                          nie – 5.60

  • Lech strzeli gola:

tak – 1.38                          nie – 2.88

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 12.00          powyżej 0.5 – 1.02

poniżej 1.5 – 4.75            powyżej 1.5 – 1.18

poniżej 2.5 – 2.34            powyżej 2.5 – 1.58

poniżej 3.5 – 1.55            powyżej 3.5 – 2.42

poniżej 4.5 – 1.22            powyżej 4.5 – 4.20

poniżej 5.5 – 1.08            powyżej 5.5 – 7.60

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Bodo/Glimt – Lech Poznań dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze