Raków Częstochowa

i

Autor: Cyfra Sport Raków Częstochowa

PKO BP Ekstraklasa

Medaliki odeprą atak Legii i Lecha?

2023-02-15 14:54

Raków Częstochowa – Górnik Zabrze typy i kursy. Choć początek rundy wiosennej nie jest w wykonaniu Rakowa wymarzony, częstochowianie wciąż utrzymują bezpieczną przewagę nad resztą stawki. Aby jednak dowieźć prowadzenie do końca sezonu, podopieczni Marka Papszuna muszą jednak punktować nieco lepiej. Idealna okazja do powrotu na zwycięską ścieżkę nadarzy się w sobotę, gdy lider PKO BP Ekstraklasy na własnym stadionie zmierzy się z pogrążonym w kryzysie Górnikiem Zabrze. Czy zdaniem TOTALbet gospodarze sięgną po łatwe trzy punkty? Raków Częstochowa – Górnik Zabrze typy bukmacherskie.

Trzeba przyznać, że Raków Częstochowa na początku rundy wiosennej nieco rozczarowuje. Po bardzo obiecujących wynikach osiąganych przez lidera PKO BP Ekstraklasy w sparingach (m.in. 3:0 z Karabachem czy 4:1 z FCSB) wydawało się, że zespół prowadzony przez Marka Papszuna szturmem weźmie rodzimą ligę i w cuglach sięgnie po historyczne, pierwsze mistrzostwo Polski. Częstochowianie falstart zaliczyli już jednak na inaugurację, nieoczekiwanie dzieląc się punktami z Wartą Poznań (1:1). Następnie przyszło nieznaczne zwycięstwo w meczu na śniegu nad Piastem (1:0) oraz bezbramkowy, wyjazdowy remis ze Stalą Mielec. Pomimo dwukrotnej straty punktów podopieczni Marka Papszuna wciąż są jednak w komfortowej sytuacji, ich przewaga nad wiceliderem – Legią Warszawa – wynosi aż siedem punktów. Aby uniknąć jednak coraz bardziej nerwowej atmosfery, konieczne jest złapanie jakiejś dłuższej serii zwycięstw. Idealna okazja na jej rozpoczęcie nadarza się już w najbliższą sobotę, gdy „Medaliki” przed własną publicznością zmierzą się z Górnikiem Zabrze. Eksperci z TOTALbet nie mają większych wątpliwości, że gospodarze nie powinni mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa.

PKO Ekstraklasa Raport 13.02

Zwycięstwo Rakowa zdaje się być tym bardziej prawdopodobne, że ich najbliższy rywal pogrążony jest w sporym kryzysie, który sięga jeszcze rundy jesiennej. Zespół prowadzony przez Bartosza Gaula na ligowe zwycięstwo czeka bowiem od… 5 listopada, gdy zwyciężył w Szczecinie z Pogonią (4:1). Od tego czasu zabrzanie rozegrali w lidze pięć spotkań – trzy z nich przegrali, w dwóch dzielili się punktami z rywalem. Do tego doszła także wstydliwa porażka w Pucharze Polski, gdy Lukas Podolski i spółka po rzutach karnych okazali się słabsi od drugoligowego KKS Kalisz, żegnając się z rozgrywkami już na etapie 1/8 finału. Słabe wyniki sprawiły osiągane w ostatnim czasie sprawiły, że „Górnicy” spadli już na czternaste miejsce w ligowej stawce, a ich przewaga nad strefą spadkową wynosi jedynie dwa punkty. Jesienne spotkanie pomiędzy Górnikiem a Rakowem pokazało jednak, że w futbolu wszystko jest możliwe. Na początku sierpnia ekipa z Zabrza dość nieoczekiwanie pokonała na własnym terenie wicemistrza Polski 1:0, a „złotego gola” strzelił Aleksander Paluszek. Czy także w najbliższy weekend będziemy świadkami takiego rozstrzygnięcia? Zdaniem ekspertów z TOTALbet jest to bardzo mało prawdopodobne. Bukmacher kurs na zwycięstwo gości ze Śląska „wycenił” bowiem na 7.00, w przypadku triumfu gospodarzy wynosi on natomiast 1.49.

Sonda
Czy Raków Częstochowa zdobędzie tytuł mistrza Polski?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Raków – 1.49                    remis – 4.65                      Górnik – 7.00

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.13                          1/2 – 1.21                          X/2 – 2.48

  • Raków strzeli gola:

tak – 1.11                          nie – 5.80

  • Górnik strzeli gola:

tak – 1.71                          nie – 2.06

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 10.00          powyżej 0.5 – 1.04

poniżej 1.5 – 3.85            powyżej 1.5 – 1.25

poniżej 2.5 – 2.01            powyżej 2.5 – 1.78

poniżej 3.5 – 1.39            powyżej 3.5 – 2.93

poniżej 4.5 – 1.14            powyżej 4.5 – 5.40

poniżej 5.5 – 1.04            powyżej 5.5 – 9.75

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Raków Częstochowa – Górnik Zabrze dostępna jest W TYM MIEJSCU

Karolina Bojar-Stefańska okrzyknięta najpiękniejszą sędzią świata. Galerię z jej zdjęciami znajdziecie poniżej:

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze