Zawisza Bydgoszcz - Radomiak Radom NA ŻYWO TV Zawisza - Radomiak gdzie oglądać dzisiaj 20.10 Puchar Polski: Zawisza - Radomiak na żywo na jakim programie Zawisza - Radomiak live online

i

Autor: Cyfra Sport Zawisza Bydgoszcz - Radomiak Radom NA ŻYWO TV Zawisza - Radomiak gdzie oglądać dzisiaj 20.10 Puchar Polski: Zawisza - Radomiak na żywo na jakim programie Zawisza - Radomiak live online

PKO BP Ekstraklasa

Radomiak – Jagiellonia. Wielkie emocje na zakończenie kolejki?

2023-02-20 11:10

Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok typy i kursy. Trzeba przyznać, że podczas 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy kibice nie mogli narzekać na nudę. Kontrowersje sędziowskie, piękne bramki i spektakularne kiksy – wszystko to, co fani polskiego futbolu lubią najbardziej! Pozostaje mieć nadzieję, że ta seria gier zakończona zostanie z przytupem. Czy piłkarze Radomiaka i Jagiellonii staną na wysokości zadania i stworzą wspólnie ciekawe widowisko? Która z tych ekip ma zdaniem TOTALbet większe szanse na końcowy triumf? Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok typy bukmacherskie.

„Pragmatyzm” – chyba to słowo najlepiej opisuje grę Radomiaka Radom w rundzie wiosennej sezonu 2022/2023. Choć drużyna prowadzona przez Mariusza Lewandowskiego poniosła komplet porażek podczas okresu przygotowawczego (w tym wstydliwe 0:6 przeciwko RB Lipsk), w lidze punktuje jak do tej pory całkiem przyzwoicie. Godny uwagi z pewnością jest fakt, że ekipa z Mazowsza w każdym z trzech dotychczasowych meczów potrafiła zachować czyste konto. „Zieloni” na otwarcie 2023 roku bezbramkowo zremisowali w Legnicy z Miedzią, a identyczny rezultat ugrali w ubiegłym tygodniu w Zabrzu, przeciwko Górnikowi. Co więcej, radomianie w międzyczasie potrafili ograć przed własną publicznością Stal Mielec (1:0), co sprawia, że w obecnym roku wciąż pozostają bez porażki. Choć wciąż trudno zestawiać obecny zespół z tym, który jesienią sezonu 2021/2022 – dowodzony przez Dariusza Banasika – zadziwił PKO BP Ekstraklasę. Dla kibiców tego zespołu jest to jednak pewien promyk nadziei, że wszystko będzie szło we właściwym kierunku. Warto także podkreślić, że w przypadku poniedziałkowego zwycięstwa nad Jagiellonią podopieczni byłego reprezentanta Polski będą mieli jedynie 5-punktową stratę do podium! Czy jest to realny scenariusz? Zdaniem TOTALbet – jak najbardziej. W opinii bukmachera Radomiak będzie bowiem dość wyraźnym faworytem domowego starcia przeciwko Jagiellonii Białystok.

PKO Ekstraklasa Raport 13.02

Goście z Podlasia na wiosnę także prezentują się jednak całkiem przyzwoicie, wciąż nie zaznali bowiem goryczy porażki. A nadmienić trzeba, że Jagiellonia wcale nie miała łatwych przeciwników. Rok 2023 podopieczni Macieja Stolarczyka rozpoczęli bowiem od dwóch meczów wyjazdowych – przeciwko Piastowi Gliwice oraz Widzewowi Łódź. Oba te starcia zakończyły się zresztą identycznym rezultatem – 1:1. Co więcej, w miniony weekend białostoczanie odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo w nowym roku, pokonując przed własną publicznością Pogoń Szczecin (2:0). Dorobek 5 pkt zdobytych w 3 meczach wygląda całkiem optymistycznie, niemniej jednak sytuacja w tabeli „Żółto-Czerwonych” wciąż nikogo w klubie nie zadowala. Piłkarze ze stolicy Podlasia legitymują się obecnie dorobkiem 23 pkt zdobytych w 20 meczach, co daje im aktualnie odległą, dwunastą pozycję w ligowej tabeli. Co więcej, ich przewaga nad strefą spadkową wynosi jedynie trzy „oczka”. Nie ma zatem większych wątpliwości, że poniedziałkowe, wyjazdowe starcie z Radomiakiem Radom urasta do jednego z ważniejszych w ostatnim czasie. Zdaniem TOTALbet piłkarze Macieja Stolarczyka nie będą jednak w tym pojedynku faworytem. Za każdą złotówkę postawioną na triumf „Jagi” bukmacher płaci bowiem aż 3.80 zł. Analogiczny zarobek w przypadku wygranej gospodarzy wyniesie natomiast 2.21 zł.

Sonda
Radomiak vs Jagiellonia - kto wygra?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Radomiak – 2.21            remis – 3.50            Jagiellonia – 3.80

  • Podwójna szansa:

1/X – 1.30                     1/2 – 1.33               X/2 – 1.68

  • Radomiak strzeli gola:

tak – 1.24                      nie – 3.85

  • Jagiellonia strzeli gola:

tak – 1.43                      nie – 2.70

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 0.5 – 8.50           powyżej 0.5 – 1.06

poniżej 1.5 – 3.35           powyżej 1.5 – 1.32

poniżej 2.5 – 1.79           powyżej 2.5 – 1.99

poniżej 3.5 – 1.30           powyżej 3.5 – 3.40

poniżej 4.5 – 1.10           powyżej 4.5 – 6.60

poniżej 5.5 – 1.03           powyżej 5.5 – 12.00

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Radomiak Radom – Jagiellonia Białystok dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze