SPR Wisła Płock – Łomża VIVE Kielce: Typy bukmacherskie. Kursy. „Święta wojna”, jakiej dawno nie było

2022-05-24 16:36
Łomża Vive Kielce pokonała drużynę z Tarnowa. Padł rekord bramek
Autor: Anna Benicewicz-Miazga / Łomża Vive Kielce

SPR Wisła Płock – Łomża VIVE Kielce typy i kursy. Choć mecze pomiędzy Wisłą Płock a Łomżą VIVE Kielce od lat wzbudzają ogromne emocje, w ostatnich latach dość łatwo było wskazać w nich zwycięzcę. Kielczanie zdominowali bowiem rozgrywki ligowe, nie dając odwiecznemu rywalowi szans na skuteczny odwet. Tym razem będzie jednak inaczej, w przypadku zwycięstwa płocczanie mają szansę na zdobycie tytułu mistrza Polski. Czy wg bukmacherów z TOTALbet tak właśnie się stanie? SPR Wisła Płock – Łomża VIVE Kielce typy bukmacherskie.

Dla kieleckiej ekipy ten sezon może być naprawdę wyjątkowy. Podopieczni Talanta Dujszebajewa zdobyli już bowiem Puchar Polski, a ponadto wciąż mają szansę na zgarnięcie dwóch innych trofeów – mistrzostwa kraju oraz EHF Ligi Mistrzów. W najbardziej elitarnych klubowych rozgrywkach w Europie szczypiorniści Łomży VIVE są już w półfinale, ale zanim udadzą się do Kolonii to przyjdzie im stawić czoła odwiecznemu rywalowi w bezpośrednim starciu o mistrzostwo Polski. Dla obu drużyn będzie to ostatnie spotkanie w tym sezonie ligowym. Jak na razie na czele ligowej stawki znajdują się kielczanie, którzy w 25 meczach zanotowali komplet zwycięstw. Płocczanie są jednak gorsi zaledwie o jedną, minimalną (26:27) porażkę w pierwszym bezpośrednim starciu tych ekip. Sytuacja jest więc prosta, jeśli zespół z Mazowsza wygra różnicą minimum dwóch bramek – zostanie nowym mistrzem Polski. Bukmacherzy z TOTALbet nie przewidują jednak takiego rozwoju wypadków, w ich opinii wyraźnym faworytem tego starcia będą zawodnicy prowadzeni przez Talanta Dujszebajewa.

Podopieczni Xaviego Sabate także notują jednak znakomity sezon. O sytuacji ligowej „Nafciarzy” napisano już powyżej, ale Wisła także awansowała przecież do najlepszej czwórki europejskiego pucharu. Nie jest to jednak – jak w przypadku kielczan – Liga Mistrzów, a Liga Europy. Nie zmienia to jednak faktu, że są to bardzo prestiżowe rozgrywki, a ewentualne zwycięstwo byłoby ogromnym sukcesem dla drużyny z Płocka. Zanim jednak zespół prowadzony przez hiszpańskiego szkoleniowca w półfinale LE zmierzy się z Benfiką Lizbona, czeka ich bezpośrednie starcie o tytuł mistrza Polski. Jeśli uda im się wygrać wyżej niż jedną bramką – zakończą hegemonię odwiecznego rywala. - Mam ogromną nadzieję, że to nasz rok! Uważam, że wszystko jest możliwe, a ORLEN Wisła Płock, po długim czasie, zasłużyła na zdobycie mistrzowskiego tytułu. Liczę, że ORLEN Arena będzie pełna, bo to właśnie kibice mogą dodać nam mocy w najważniejszych momentach meczu, a dzięki temu my możemy zagrać na jeszcze wyższym poziomie – mówi w rozmowie z oficjalną stroną klubową zawodnik Wisły Jan Jurecic. TOTALbet jest jednak zdania, że to goście będą faworytem tego starcia. Za każdą złotówkę postawioną na zwycięstwo kielczan bukmacher płaci bowiem 1.60 zł. Potencjalną wygraną gospodarzy wyceniono natomiast na 3.05 zł.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski?

Kursy TOTALbet:

  • Wynik meczu:

Płock – 3.05                      remis – 9.20                      Kielce – 1.60

  • Podwójna szansa:

1/X – 2.05                          1/2 – 1.08                          X/2 – 1.30

  • Total – suma goli w meczu:

poniżej 54.5 – 2.55          powyżej 54.5 – 1.48

poniżej 56.5 – 1.92          powyżej 56.5 – 1.82

poniżej 58.5 – 1.55          powyżej 58.5 – 2.32

  • Handicap:

Płock (-0.5) – 2.95            Kielce (+0.5) – 1.37

Płock (+1.5) – 1.90           Kielce (-1.5) – 1.85

Płock (+3.5) – 1.43           Kielce (-3.5) – 2.65

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu SPR Wisła Płock – Łomża VIVE Kielce dostępna jest W TYM MIEJSCU

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze