Iga Świątek

i

Autor: AP PHOTO/JULIA NIKHINSON Iga Świątek

US Open

Świątek – Jabeur: Typy bukmacherskie. Kursy. Iga z kolejnym wielkoszlemowym triumfem?

2022-09-10 16:03

Iga Świątek – Ons Jabeur typy i kursy. Choć przed rozpoczęciem ostatniego w tym roku wielkoszlemowego turnieju niewielu ekspertów widziało Igę Świątek w finale, polska tenisistka postanowiła zadać kłam tym przewidywaniom. Pomimo wielu trudności 21-latka awansowała do wielkiego finału, w którym zmierzy się z rozstawioną z nr 5 Ons Jabeur z Tunezji. Czy zdaniem TOTALbet Polka będzie w stanie zwyciężyć, zdobywając tym samym swój trzeci wielkoszlemowy tytuł? Iga Świątek – Ons Jabeur typy bukmacherskie.

Choć Iga Świątek wciąż jest zdecydowaną liderką rankingu WTA, przed rozpoczęciem US Open wcale nie była stawiana w roli zdecydowanej faworytki do zwycięstwa. Polka w ostatnich miesiącach znajdowała się bowiem w nieco słabszej dyspozycji – jej ostatni turniejowy triumf miał miejsce podczas French Open. Od tego czasu 21-latka brała udział w czterech turniejach, ani razu nie sięgając po wygraną. Początek na kortach Flushing Meadows miała jednak bardzo dobry, w trzech pierwszych rundach bez większych problemów radziła sobie bowiem z Jasmine Paolini z Włoch (6:3, 6:0), Sloane Stevens z USA (6:3, 6:2) oraz jej rodaczką Lauren Davis (6:3, 6:4). Schody zaczęły się dopiero w czwartej rundzie, w meczu przeciwko Niemce Jule Niemeier. Urodzona w Warszawie zawodniczka gładko przegrała pierwszego seta, pozbierała się jednak i ostatecznie po trwającym blisko 2,5 godziny thrillerze zwyciężyła 2:6, 6:4, 6:0. Mecz przeciwko Jessice Peguli (6:3, 7:6) także był bardzo zacięty, tym razem rozstrzygnięty został jedynie w dwóch setach. W starciu o wielki finał rywalką Świątek była Aryna Sabalenka, a mecz miał bardzo podobny przebieg do meczu przeciwko Niemeier. Polka przegrała bowiem pierwszego seta, w dwóch kolejnych jej wyższość nie ulegała jednak wątpliwości (3:6, 6:1, 6:4). W decydującym starciu rywalką Igi będzie zawsze groźna Ons Jabeur z Tunezji. Eksperci z TOTALbet nie mają jednak wątpliwości, że faworytką będzie najlepsza tenisistka na świecie.

Iga Świątek pławi się w luksusie! Tak wypoczywa przed finałem US Open, można pozazdrościć. Galeria poniżej:

Rozstawiona z nr 5 Tunezyjka na kortach Flushing Meadows prezentuje się jednak znakomicie. Dość powiedzieć, że w trakcie dotychczasowych sześciu spotkań straciła zaledwie jednego seta! Miało to miejsce w meczu trzeciej rundy przeciwko reprezentantce gospodarzy – Shelby Rogers (4:6, 6:4, 6:3). 28-latka naturalnie miała w pozostałych meczach słabsze fragmenty, była jednak w stanie poradzić sobie z nimi, sukcesywnie przechodząc do kolejnych rund. Prawdziwy popis dała jednak dopiero w półfinale, bardzo szybko rozprawiając się z Caroline Garcią. Francuzka przez wielu ekspertów była typowana jako jedna z głównych faworytek do końcowego triumfu, tymczasem w meczu przeciwko Jabeur nie miała kompletnie nic do powiedzenia. Efekt? Mecz trwający 67 minut i zwycięstwo Tunezyjki 6:1, 6:3. Pomimo swoistej „demonstracji siły” w wykonaniu piątej rakiety świata, TOTALbet nie widzi w niej jednak faworytki do wygrania finału. Bukmacher za każdą złotówkę postawioną na Jabeur płaci bowiem 2.68 zł. W przypadku zwycięstwa Igi Świątek kwota ta wyniesie natomiast 1.59 zł.

Sonda
Czy Iga Świątek wygra US Open?

Kursy TOTALbet:

  • Zwycięzca:

Iga Świątek – 1.59                          Ons Jabeur – 2.68

  • Dokładny wynik:

2:0 – 2.16                                         2:1 – 4.00

0:2 – 3.90                                         1:2 – 5.50

  • Iga Świątek wygra seta:

tak – 1.23                                         nie – 3.90

  • Ons Jabeur wygra seta:

tak – 1.61                                         nie – 2.23

  • Liczba setów w meczu:

2 – 1.48                                             3 – 2.41

Podane kursy mogą ulec zmianie.

Pełna oferta dotycząca meczu Iga Świątek Ons Jabeur dostępna jest W TYM MIEJSCU

QUIZ. Ile wiesz o Idze Świątek?

Pytanie 1 z 11
Gdzie urodziła się Iga Świątek?

Artykuł sponsorowany przez TOTALbet. TOTALbet posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

Najnowsze