Tour de Pologne 2020 4 etap MAPA METY Bukowina Tatrzańska. O której godzinie META 4 etapu Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska TdP 2020?

2020-08-07 23:32 MSo
Mapa IV etapu Tour de Pologne
Autor: tourdepologne.pl Mapa IV etapu Tour de Pologne

Tour de Pologne 2020 META 4 etapu Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska 8.08.2020. Gdzie meta TdP 2020 Bukowina Tatrzańska? O której godzinie meta 4 etapu Tour de Pologne 2020 w Bukowinie Tatrzańskiej? To będzie perła w tegorocznej edycji Tour de Pologne. Królewski etap to mnóstwo podjazdów i rywalizacja w górach. Trzy pętle po 48 kilometrów z pewnością przyniosą mnóstwo emocji! O której godzinie meta TdP 2020 Bukowina Tatrzańska 8.08.2020? Sprawdź MAPA METY 4 etapu Tour de Pologne 2020 Bukovina Resort - Bukowina Tatrzańska.

Czas na królewski etap tegorocznej edycji Tour de Pologne. Mimo zaledwie pięciodniowego wyścigu, nie mogło zabraknąć miejsca dla wielkiego, górskiego etapu. Oczy polskich kibiców z pewnością będą zwrócone na Rafała Majkę, największą polską gwiazdę podczas tegorocznej edycji i triumfatora wyścigu z 2014 r. Lider grupy Bora-Hansgrohe w górach czuje się jak ryba w wodzie i w tym roku może powalczyć o kolejną wygraną w klasyfikacji generalnej Carrefour. Największe wyzwanie czeka go podczas sobotniego, królewskiego etapu. Trzy rundy w Bukowinie Tatrzańskiej i okolicach to łącznie aż sześć niezwykle wymagających podjazdów. Każdy zostanie zwieńczony Górską Premią PZU pierwszej kategorii (Rzepiska - Ściana Harnaś i Gliczarów - Ściana Bukovina). Ten etap może być decydujący w walce o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej! Majka radzi sobie tu znakomicie. Od kilku lat za każdym razem dojeżdża tu w czołówce. W 2014 i 2017 roku kończył ten etap w czołowej trójce na kolejno pierwszym i trzecim miejscu. Czy i tym razem dostarczy polskim fanom wiele powodów do dumy i radości?

Zdrowie kolarza poprawia się. Został wybudzony ze śpiączki

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Meta 4 etapu Tour de Pologne. O której godzinie META Bukowina Tatrzańska TdP 2020?

Meta TdP 2020 w Bukowinie Tatrzańskiej 8.08.2020 planowana jest na godzinę 18:50. Meta usytuowana jest tuż przy rondzie Klin w Bukowinie Tatrzańskiej. Po chwili powinna rozpocząć się także ceremonia dekoracji najlepszych tego dnia zawodników.

Mapa 4 etapu Tour de Pologne - Bukowina Tatrzańska
Autor: Tour de Pologne Mapa 4 etapu Tour de Pologne - Bukowina Tatrzańska
Najnowsze