Marcin Gortat, Washington

Autor: archiwum se.pl Marcin Gortat, Washington

NBA. Marcin Gortat z 35. double-double

2014-04-13 12:52

Marcin Gortat zdobył 13 punktów i 13 zbiórek notując 35. double-double w sezonie i pomagając Washington Wizards w odniesieniu zwycięstwa nad Milwaukee Bucks 104:91

Marcin Gortat przebywał na parkiecie 33 minuty. W tym czase trafił 5 z 12 oddanych rzutów z gry oraz 3 z 4 prób z linii rzutów wolnych. Łodzianin był najlepiej zbierającym graczem spotkania z 13 zbiórkami. Polak miał także trzy przechwyty, dwa bloki i dwie asysty. Do tego popełnił dwa faule i został raz zablokowany.

Pacquiao wymłócił Bradleya! Tytuł wrócił do rąk mistrza

Washington Wizards pokonali najsłabszy zespół w rozgrywkach 104:91 i są bliżej 6. miejsca na Wschodzie, które pozwoli uniknąć spotkania z jednym z liderów tej konferencji.

- Defensywa w trzeciej kwarcie była kluczowa. Tak powinniśmy grać przez 48 minut i wybijać rywali z rytmu - powiedział zdobywca 15 punktów John Wall.

W koejnym meczu w NBA Czarodzieje zmierzą się 14 kwietnia z Miami Heat.