Marcin Gortat

Autor: East News Marcin Gortat

NBA: Najwyższa porażka Wizards w sezonie!

2014-12-31 12:00

Koszykarze Washington Wizards nie przerwali fatalnej passy w starciach z Dallas Mavericks. Tym razem "Czarodzieje" przegrali aż 87:114. Kiepski mecz rozegrał Marcin Gortat.

Dla ekipy ze stolicy była to już dziesiąta z rzędu porażka z Dallas! Po raz ostatni Wizards wygrali w 2009 roku. Ostatnia przegrana była dla Gortata i spółki najwyższą w tym sezonie i przerwała serię trzech kolejnych zwycięstw.

NBA: Działo się! Podsumowanie 2014 roku [WIDEO]

Nasz zawodnik przebywał na parkiecie 21 minut. W tym czasie zdołał rzucić dziesięć punktów i zaliczyć cztery zbiórki.

"Czarodzieje" zakończą rok z bilansem 22 zwycięstw i dziewięciu porażek. Wynik ten wciąż pozostawia ich na trzecim miejscu w tabeli Konferencji Wschodniej. Przewodzi zespół Toronto Raptors (24-7). Już 2 stycznia Wizards zagrają z Oklahoma City Thunder.

KLIKNIJ: Polub Gwizdek24.pl na Facebooku i bądź na bieżąco!