Siostra Kobego Bryanta Sharia złożyła bratu piękny hołd [ZDJĘCIA]

2020-02-27 15:30
Kobe Bryant pogrzeb
Autor: AP Kobe Bryant pogrzeb

Sharia Washington, jedna z dwóch sióstr zmarłego tragicznie w katastrofie helikoptera legendarnego koszykarza NBA Kobego Bryanta, postanowiła w specjalny sposób uczcić pamięć brata i jego 13-letniej córki Gianny, która zginęła z ojcem.

Bryant był najmłodszym z rodzeństwa. Jego rodzice Pamela i Joe doczekali się trójki dzieci. Dwie starsze siostry Kobego noszą imiona Sharia i Shaya. Sharia sprawiła sobie nowy tatuaż honorujący brata i bratanicę. Rysunek przedstawia węża wijącego się (i tworzącego symbol nieskończoności) wokół numerów 24 i 2. Przypomnijmy, że Kobe nosił pseudonim Czarna Mamba i miał na koszulce numer 24, a Gianna grała w szkolnej drużynie z dwójką na trykocie.

Zdjęcie pokazujące tatuaż Sharia wrzuciła na swój profil na Instagramie. Pod koniec stycznia, pięć dni po śmierci brata, obie siostry wydały publiczne oświadczenie, w którym opłakiwały stratę. W miniony poniedziałek odbyło się oficjalne pożegnanie Kobego w hali Staples Center, z udziałem najbliższych, w tym żony Vanessy.

Najnowsze