Autor: Twitter Zadyma podczas meczu NBA. Gwiazda uderzyła swojego kolegę z drużyny! Zagotowało się na ławce

Bójka

2023-04-10 12:09

Za nami ostatnie mecze sezonu zasadniczego NBA. Do gorących scen doszło podczas meczu Minnesota Timberwolves z New Orleans Pelicans. Rudy Gobert został wysłany do domu po tym, jak uderzył swojego kolegę z drużyny na ławce rezerwowych. Zagotowało się po ostrych słowach. Szczegóły gorącej sytuacji ujawnił dobrze poinformowany dziennikarz Adrian Wojnarowski.

Nie tak miał wyglądać ostatni mecz sezonu zasadniczego w NBA. Minnesota Timberwolves zmierzyło się z New Orleans Pelicans i triumfowało 113:108 po bardzo dobrej ostatniej kwarcie. Mówi się jednak nie o tym, jak wyglądała rywalizacja na koszykarskim parkiecie, a o tym, do czego doszło na ławce dla rezerwowych. Kyle Anderson został uderzony przez Rudy'ego Goberta na ławce rezerwowych. Napastnik został odesłany do domu.

Złe doniesienia w sprawie Jeremy'ego Sochana! W tym sezonie już nie zagra, trener podjął decyzję

Gwiazda uderzyła kolegę z drużyny podczas meczu NBA

Rudy Gobert w trakcie drugiej kwarty wdał się w bardzo ostrą dyskusję ze swoim kolegą z drużyny Kylem Andersonem. Do zadymy doszło na ławce rezerwowych. Nagrania pokazały, że Gobert w pewnym momencie uderzył w okolice klatki piersiowej swojego kolegę z drużyny. Dlaczego do tego doszło?

Kulisy całej sytuacji ujawnił najlepiej poinformowany dziennikarz od koszykówki, Adrian Wojnarowski z ESPN. Według jego informacji Anderson miał wulgarnie odezwać się do Goberta. - Zamknij się k***a, dz***o - miał powiedzieć koszykarz, co wywołało reakcję kolegi z drużyny.