NAJSEKSOWNIEJSZA polska lekkoatletka chwali się ciałem na wakacjach. Z ukochanym wypoczywa w raju

2019-11-06 12:39 KG
Natalia Kaczmarek
Autor: Instagram/nataliaakaczmarek Natalia Kaczmarek

Po miesiącach ciężkich treningów i hektolitrach wylanego potu przychodzi w końcu pora na upragnione wakacje. Skończył się jeden z najdłuższych sezonów w ostatnich latach. Natalia Kaczmarek uważana przez wielu za najpiękniejszą polską lekkoatletkę razem z partnerem, Konradem Bukowieckim wybrała słoneczne plaże Mauritiusu.

Dla młodej Polki ten sezon był wspaniały. W finale biegu na 400 m podczas rozgrywanych w Gavle mistrzostw Europy do lat 23 Kaczmarek pokonała faworyzowane rywalki i sięgnęła po złoto, ustanawiając przy tym rekord życiowy – 52,34. Warto dodać, że 21-letnia sprinterka złoty medal wywalczyła na ostatniej prostej. Jeszcze na kilkadziesiąt metrów przed końcem wyścigu zajmowała miejsce poza czołową trójką, ale popisała się piorunującym finiszem. Na tych samych mistrzostwach swój tytuł mistrza Europy obronił kulomiot Konrad Bukowiecki, prywatnie partner Natalii, którzy towarzyszy jej na rajskich wakacjach.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Paradise 🌴🥥 Post udostępniony przez Natalia Kaczmarek (@nataliaakaczmarek)

Zakochana para zdecydowała udać się na Mauritius. Jest to państwo wyspiarskie położone w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego. W mediach społecznościowych Natalia chętnie chwaliła się fotografiami z malowniczych plaż i wzgórz oraz dumnie prężyła do zdjęć swoje zgrabne, wysportowane ciało. Trzeba przyznać, że sprinterka w bikini prezentuje się oszałamiająco.