Shakira WYJAWIŁA największy kryzys w związku z Pique. Ich dziecko błagało o pomoc

2019-11-06 11:22 JWa
Gerard Pique i Shakira
Autor: AP Gerard Pique i Shakira

Shakira i Gerard Pique od 2011 roku pozostają szczęśliwym małżeństwem. Piłkarz FC Barcelona znalazł radość z życia u boku atrakcyjnej piosenkarki. To para, która raczej unika głośnych skandali. Przy okazji filmu o swojej trasie koncertowej gwiazda estrady zdecydowała się jednak na intymne wyznanie. Shakira opowiedziała o największym kłopocie w relacji ze sportowcem na przestrzeni lat. Było tak źle, że w pomoc chciała zaangażować się córeczka znanego małżeństwa.

Już niedługo do fanów trafi pełnometrażowy film, w którym w centrum zainteresowania znajdzie się Shakira. Jak opisuje "El Mundo Deportivo" w produkcji tej, zobaczymy najciekawsze momenty z trasy koncertowej, podczas której piosenkarka odwiedziła w ubiegłym roku aż 22 kraje. Produkcja nazywa się "Shakira in concert: El Dorado World Tour". W poniedziałek szczęśliwa żona Gerarda Pique prezentowała film w Barcelonie i odpowiadała na różne pytania. Wśród nich znalazły się także te, dotyczące życia prywatnego jednej z największych gwiazd światowej muzyki. Ku zaskoczeniu wszystkich Shakira przywołała intymną scenę z rodzinnego życia, do której doszło w okresie świąt Bożego Narodzenia.

Gerard Pique miał wówczas dość spore problemy ze zdrowiem. Stracił niemal głos i nie mógł cieszyć się rodzinnym szczęściem w tym wyjątkowym okresie. Shakira zdradziła, że bardzo cierpiał, gdy nie był w stanie nawet porozmawiać z ukochanymi dziećmi. Piosenkarka określiła tę sytuację jako jedną z najtrudniejszych w dotychczasowym wspólnym życiu. - Nie mógł rozmawiać i cały czas był zły - podkreśliła.

Kochanemu tacie bardzo chciała pomóc także córeczka Sasha. Dziewczynka marzyła, by zamiast prezentu pod choinkę, Gerard Pique odzyskał głos. W końcu jej życzenie się spełniło i rodzina wróciła do dotychczasowej sielanki. To, że miłość Shakiry i Pique się nie wypaliła widać doskonale na wspólnych zdjęciach. Oboje szeroko się uśmiechają i czerpią radość z każdej chwili spędzonej ze sobą.

Najnowsze