Angelika Sarna

i

Autor: instagram.com/angelika_sarna/ Angelika Sarna

Świetnie biega i... wygląda!

Od polskiej lekkoatletki aż bucha żar. Nogi do nieba, tych zdjęć nie zapomnisz

2022-08-18 12:10

Angelika Sarna w fantastycznym stylu finiszowała eliminacyjny bieg na 800 metrów, zajmując 2. miejsce. Z pewnością jest jedną z bohaterek porannej sesji czwartego dnia lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Monachium. Biegaczka ze Stalowej Woli zachwyciła nieustępliwością i walką na ostatnich metrach, wielu kibicom mogła też wpaść w oko z powodu nieprzeciętnej urody. Na szczęście będziemy mogli ją podziwiać w półfinałach, razem z Anną Wielgosz i Adrianną Czapla awansowała do półfinału.

Sarna uzyskała 2.04,12, w eliminacjach najlepsza była Ukrainka Natalija Krol - 2.00,89. – Nie ukrywam, że liczyłam, że pojadę do Eugene [tam niedawno odbywały się mistrzostwa świata w lekkoatletyce]. Fajnie, że dziś przeszłam eliminacje, jestem dalej w grze. Teraz regeneracja, jutro półfinały. Przepychanek chyba najwięcej w życiu miałam w tym biegu – powiedziała przed kamerami TVP.

W tym roku skończy 25 lat, pochodzi ze Stalowej Woli i pierwsze szlify zbierała w klubie KKS Victoria. W ubiegłym roku w Poznaniu została mistrzynią Polski na 800 metrów. W dorobku ma też złoto w mikście 4x800 metrów i brąz w sztafecie 4x400 metrów (oba krążki zdobyte w 2018 roku w Suwałkach). Rok temu reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Tak mieszka Robert Burneika! Dom "Hardkorowego Koksa" robi piorunujące wrażenie. Niewielu pogardziłoby takim mieszkaniem

Ewa Swoboda bez medalu na ME: - Czwarte miejsce to najgorsza opcja!

W Monachium błyszczy na bieżni – nie tylko z powodów sportowych. Wielu kibiców lekkiej atletyki nie ma wątpliwości, że Angelika Sarna przykuwa uwagę, dlatego warto zajrzeć do galerii, gdzie można zobaczyć więcej zdjęć.

Czapla i Wielgosz też nie zawiodły. Pierwsza przebiegła 800 m w czasie 2.01,89 i była szósta w pierwszym biegu eliminacyjnym. Awansowała do półfinału z czasem jako "szczęśliwa przegrana". Wielgosz przebiegła dwa okrążenia w 2.02,77, była druga w czwartym biegu eliminacyjnym i także wywalczyła bezpośredni awans do półfinału.

Agnieszka Radwańska musiała to zrobić przy Wilfredo Leonie. Nie miała wyjścia, zdjęcie ujawniło całą prawdę

Sonda
Czy interesujesz się lekkoatletyką?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze