Angelika Sarna

i

Autor: instagram.com/angelika_sarna/ Angelika Sarna

Świetnie biega i... wygląda!

Od polskiej lekkoatletki aż bucha żar. Nogi do nieba, tych zdjęć nie zapomnisz

2022-08-18 12:10

Angelika Sarna w fantastycznym stylu finiszowała eliminacyjny bieg na 800 metrów, zajmując 2. miejsce. Z pewnością jest jedną z bohaterek porannej sesji czwartego dnia lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Monachium. Biegaczka ze Stalowej Woli zachwyciła nieustępliwością i walką na ostatnich metrach, wielu kibicom mogła też wpaść w oko z powodu nieprzeciętnej urody. Na szczęście będziemy mogli ją podziwiać w półfinałach, razem z Anną Wielgosz i Adrianną Czapla awansowała do półfinału.

Sarna uzyskała 2.04,12, w eliminacjach najlepsza była Ukrainka Natalija Krol - 2.00,89. – Nie ukrywam, że liczyłam, że pojadę do Eugene [tam niedawno odbywały się mistrzostwa świata w lekkoatletyce]. Fajnie, że dziś przeszłam eliminacje, jestem dalej w grze. Teraz regeneracja, jutro półfinały. Przepychanek chyba najwięcej w życiu miałam w tym biegu – powiedziała przed kamerami TVP.

W tym roku skończy 25 lat, pochodzi ze Stalowej Woli i pierwsze szlify zbierała w klubie KKS Victoria. W ubiegłym roku w Poznaniu została mistrzynią Polski na 800 metrów. W dorobku ma też złoto w mikście 4x800 metrów i brąz w sztafecie 4x400 metrów (oba krążki zdobyte w 2018 roku w Suwałkach). Rok temu reprezentowała Polskę na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio.

Tak mieszka Robert Burneika! Dom "Hardkorowego Koksa" robi piorunujące wrażenie. Niewielu pogardziłoby takim mieszkaniem

Ewa Swoboda bez medalu na ME: - Czwarte miejsce to najgorsza opcja!

W Monachium błyszczy na bieżni – nie tylko z powodów sportowych. Wielu kibiców lekkiej atletyki nie ma wątpliwości, że Angelika Sarna przykuwa uwagę, dlatego warto zajrzeć do galerii, gdzie można zobaczyć więcej zdjęć.

Czapla i Wielgosz też nie zawiodły. Pierwsza przebiegła 800 m w czasie 2.01,89 i była szósta w pierwszym biegu eliminacyjnym. Awansowała do półfinału z czasem jako "szczęśliwa przegrana". Wielgosz przebiegła dwa okrążenia w 2.02,77, była druga w czwartym biegu eliminacyjnym i także wywalczyła bezpośredni awans do półfinału.

Agnieszka Radwańska musiała to zrobić przy Wilfredo Leonie. Nie miała wyjścia, zdjęcie ujawniło całą prawdę

Sonda
Czy interesujesz się lekkoatletyką?
Najnowsze