OGROMNE cierpienie pięknej mistrzyni. Bolesnej kontuzji doznała w kuriozalny sposób

2020-07-03 16:10 Damian Okła
Ivana Spanović
Autor: Instagram/ivanaspanovic Ivana Spanović

Sportowcy są przygotowani na to, że kontuzja może przyjść w każdym momencie zawodów, czy treningu. Ale prawdziwym pechem i nieszczęściem jest to, gdy uraz spowodowany jest codziennymi czynnościami. O niesprzyjającym losie może mówić utytułowana lekkoatletka z Serbii. Ivana Spanović bardzo bolesnej kontuzji na bawiła się we własnym podwórku.

Obecny rok dla sportowców jest wyjątkowo trudny. Przez pandemię koronawirusa mnóstwo wydarzeń zostało odwołanych, a kalendarz sportowy przewrócony do góry nogami. Niektórzy zawodnicy nadal muszą czekać na swoje starty. Wszystko pomału wraca jednak do normy. 6 czerwca po raz pierwszy w tym sezonie swoich sił mogła spróbować Ivana Spanović.

SEKSOWNA modelka pokazał PÓŁNAGIE ZDJĘCIA. Jej matka wpadła przez to w FURIĘ

Super Sport 2 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Utytułowana reprezentantka Serbii w skoku w dal wróciła wówczas po dziewięciomiesięcznej przerwie. Miała plany, aby już niebawem znów zaprezentować swoje umiejętności i skakać coraz dalej. Niestety znów czeka ją przerwa i to długa. Spanović na areny sportowe będzie mogła wrócić dopiero za około dwa miesiące. Spowodowane jest to kontuzją, jakiej doznała.

Wschodząca gwiazda siatkówki OPROMIENIA kibiców URODĄ. Teraz wróciła do Polski

Serbka może mówić o ogromnym pechu, bo uraz nabawiła się na własnym podwórku. - Wskoczyłam na stopień na moim podwórku, płytka pękła pod stopą i nagle skręciłam kostkę - powiedziała lokalnym mediom brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Spanović doznała złamania kości śródstopia w prawej nodze. Nie dość, że uraz jest bolesny, to w dodatku jego umiejscowienie sprawia, że przerwa może się nawet wydłużyć.

Najnowsze