Paweł Fajdek

i

Autor: Paweł Skraba Paweł Fajdek podczas Mistrzostw Świata w Moskwie - sierpień 2013 roku

Paweł Fajdek bije REKORD POLSKI w rzucie młotem!

2015-08-09 22:58

Paweł Fajdek w rewelacyjnej formie przed mistrzostwami świata w Pekinie! W niedzielę pobił własny rekord Polski, który od teraz wynosi aż 83 metry i 93 centymetry! Czy Fajdek zdeklasuje rywali w Chinach, tak jak po raz ostatniego światowego czempionatu w Moskwie?

Podczas 61. Memoriału Janusza Kusocińskiego w Szczecinie Fajdek dwukrotnie poprawił swój rekord Polski w rzucie młotem. W pierwszej próbie rzucił 83,83, a kolejne 10 cm dorzucił w drugiej, uzyskując ostatecznie 83,93. Po czwartej próbie zakończył konkurs.

Paweł Fajdek: Zapoluję na rekord świata!

Nie spodziewałem się dzisiaj takiego wyniku, bo szczyt formy ma przyjść za 2 tygodnie w Pekinie - powiedział Fajdek, który narzekał też na trudną podróż do Szczecina w dużym upale. Zdążył jednak na tyle odpocząć, żeby zostać bohaterem memoriału. Wśród kobiet zwyciążyła Anita Włodarczyk z wynikiem 76,70 której 2-tysięczna publiczność odśpiewała "Sto lat" z okazji 30 urodzin, które rekordzistka świata obchodziła w sobotę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze