Piotr Małachowski wziął ślub. Uroczy dekolt wybranki. Ich 7 letni synek spisał się na medal [DUŻO ZDJĘĆ]

2020-09-19 19:27 Dariusz Chrabałowski
Ślub Piotra Małachowskiego
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS Ślub Piotra Małachowskiego

Znają się prawie dziesięć lat. Wreszcie postanowili się pobrać. Piotr Małachowski (37 l.) i Katarzyna von Engel ślubowali sobie, że uczynią wszystko, aby ich małżeństwo było szczęśliwe i trwałe. Ślub odbył się przed urzędnikiem stanu cywilnego w ogrodach warszawskiej restauracji Villa Foksal.

Były mistrz świata i Europy w rzucie dyskiem poślubił swoja życiową partnerkę, profesjonalną linergistkę (specjalistkę makijażu permanentnego). Para może pochwalić się już 7-letnim synem. To właśnie mały Henio podał rodzicom obrączki podczas ceremonii zaślubin. W sobotnie popołudnie młoda para przemaszerowała ulicami Nowy Świat i Foksal do miejsca zaślubin i wesela. Na tyle dostojnie, że ślub opóźnił się o pół godziny.

ZOBACZ: Tak całuje Piotr Małachowski! Technika mocno rozwartych ust, żona wniebowzięta! [ZDJĘCIA]

Piotr Małachowski wziął ślub. Uroczy dekolt wybranki. Ich 7 letni synek spisał się na medal.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Podziw budziła suknia panny młodej. Bardzo kobieca, w kolorach kremowym i cappuccino, uszyta z najwyższej jakości materiałów, sprowadzonych z Włoch. Jej tren był tak długi, że pani Kasia musiała bardzo uważać, by go przypadkowo nie zadeptano. Natomiast welon długi na ponad dwa metry, pokryty był kryształkami Swarovskiego. Pan młody ubrany był w elegancki granatowy garnitur. Jedyny garnitur na świeicie, na którego podszewce znajduje się flaga olimpijska.

Aż rok trwały przygotowania do ślubu i wesela, prowadzone pod kierunkiem Małgorzaty Dury ze Stowarzyszenia Polskich Konsultantów Ślubnych, 

Neymar zgarnie OBRZYDLIWIE WIELKIE MILIONY. Ronaldo i Messi będą WŚCIEKLI

Pojawili się znakomici lekkoatleci, w tym wieloletni przyjaciel Piotra, Tomasz Majewski (39 l.), dwukrotny mistrz olimpijski w pchnięciu kulą. Był czterokrotny mistrz świata w młocie Paweł Fajdek i medaliści wielkich imprez średniodystansowiec Adam Kszczot, młociarka Joanna Fiodorow, oszczepniczka Maria Andrejczyk, dyskobol Robert Urbanek, kulomiot Konrad Bukowiecki ze swoją sympatią, sprinterką Natalią Kaczmarek. Był trener Małachowskiego i Urbanka – Estończyk Gert Kanter. Prezes PZLA Henryk Olszewski wręczył małżonkom ich portret w postaci wielkiego fotogramu. „Super Express” także złożył gratulacje nowożeńcom.

Do tańca weselnikom przygrywał zespół muzyczny, a zabawa trwała do czwartej nad ranem. Stu trzydziestu gości wytrwało do końca.

Rodzina niedawno przeprowadziła się do nowego domu na obrzeżach Warszawy. Henio poszedł do szkoły, w Wawrze. Jego pokój w nowym miejscu został wyposażony całkowicie. Rodzice natomiast śpią tam na materacu i wzdychają, aby udało się wykończyć przed zimą.