Tak całuje Piotr Małachowski! Technika mocno rozwartych ust, żona wniebowzięta! [ZDJĘCIA]

2020-09-20 8:21 JWa
Ślub Piotra Małachowskiego
Autor: SEBASTIAN WIELECHOWSKI/SUPER EXPRESS Ślub Piotra Małachowskiego

Co to był za dzień! W sobotę Piotr Małachowski i jego ukochana Katarzyna von Engel stanęli wreszcie na ślubnym kobiercu. Piękna uroczystość zostanie przez nich zapamiętana do końca życia! Podobnie jak pierwszy małżeński pocałunek! Na zdjęciach z tego wyjątkowego dla pary dnia widać dokładnie jak całuje Piotr Małachowski. Najwyraźniej doskonale, bo świeżo upieczona żona nie mogła przestać się uśmiechać!

Piotr Małachowski i Katarzyna von Engel wreszcie są małżeństwem! W sobotę para stanęła na ślubnym kobiercu, a w związek małżeński weszła w obecności urzędnika w ogrodach restauracji Villa Foksal w stolicy. Wyglądali przepięknie! Piotr Małachowski nie mógł doczekać się jednak momentu, w którym będzie mógł oficjalnie pocałować swoją żonę. Gdy nadeszła właśnie ta chwila, Małachowski zaprezentował indywidualną technikę pocałunku. Goście ujrzeli szeroko rozchylone usta sportowca, podczas gdy jego żona swoich nie otworzyła. Zobaczycie to dokładnie na zdjęciach w naszej obszernej galerii z uroczystości!

Piotr Małachowski wziął ślub. Głęboki dekolt wybranki. Ich 7 letni synek spisał się na medal [DUŻO ZDJĘĆ]

Technika pokazana publicznie przez Piotra Małachowskiego najwyraźniej odpowiada Katarzynie, która w sobotę prezentowała się po prostu zjawiskowo! Kobieta nie mogła przestać się uśmiechać, gdy 37-latek okazywał jej czułości w trakcie oficjalnej uroczystości. Wyjątkowego dnia nie zepsuł fakt, że ślub Piotra Małachowskiego i jego wybranki serca opóźnił się o pół godziny przez spacer ulicami centrum Warszawy. Swoją rolę miał też 7-letni syn pary. Henio podał rodzicom obrączki.

Anita Włodarczyk z nowym trenerem. Chorwat poprowadzi do złota mistrzynię młota?

Piotr Małachowski wziął ślub. Uroczy dekolt wybranki. Ich 7 letni synek spisał się na medal.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Wśród gości nie mogło zabraknąć znakomitych sportowców. Świadkami ślubu Piotra Małachowskiego byli m.in. kulomiot Tomasz Majewski, reprezentant Polski w rzucie młotem Paweł Fajdek, biegacz Adam Kszczot, oszczepniczka Maria Andrejczyk czy kolejny kulomiot Konrad Bukowiecki, któremu towarzyszyła ukochana sprinterka Natalia Kaczmarek.