Neymar zgarnie OBRZYDLIWIE WIELKIE MILIONY. Ronaldo i Messi będą WŚCIEKLI

2020-09-19 17:01 DaO
Neymar
Autor: East News Neymar

Najlepsi piłkarze na świecie są sowicie opłacani przez swoje kluby i na ich konta bankowe lądują rocznie ogromne miliony, których nie sposób sobie nawet wyobrazić. Trzeba jednak pamiętać, że to ledwie część zarobków zawodników. Bo wielkie pieniądze dostają również od swoich sponsorów. A Neymar od niedawna może poszczycić się rekordowym kontraktem z wielką firmą.

Reklama jest dźwignią handlu, a każda wielka firma doskonale wie, że im bardziej popularnego sportowca zatrudni, tym będzie czerpała większe korzyści. Prawdziwą okazję wykorzystała Puma. Niemieckie przedsiębiorstwo produkujące odzież sportową niedawno związało się z Neymarem. Brazylijczyk po wielu latach współpracy z Nike postanowił rozstać się z amerykańską firmą.

PECH Roberta Lewandowskiego! BOLESNA KONTUZJA i opuchnięta stopa. Polak opuści ważny mecz?!

I to właśnie Puma okazała się najlepsza w staraniach o gwiazdę Paris Saint-Germain. Niedawno można było zobaczyć pierwsze efekty współpracy, bo w sieci pojawiły się zdjęcia Neymara w ubraniach niemieckiej firmy. Piłkarz został oczywiście skuszony ogromnymi pieniędzmi. Z reprezentantem Brazylii nie mogą się równać obecnie nawet Cristiano Ronaldo, czy Leo Messi.

Znany piłkarz umarł mu na rękach. DRAMATYCZNE wyznanie o wielkim KOSZMARZE, wyciekły nowe fakty

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Jak podaje brytyjski "Daily Mail" Neymar podpisał największy kontrakt reklamowy w historii. Jego wartość opiewa na 23 miliony funtów, a więc blisko 112 milionów złotych. Takie pieniądze Brazylijczyk będzie dostawał każdego roku współpracy z Pumą. To o osiem milionów więcej niż dostaje Ronaldo od Adidasa i o pięć milionów więcej od Messiego, który jest twarzą Nike.

Najnowsze