SZCZERE wyznanie Anity Włodarczyk o KORONAWIRUSIE. To dotyczy każdego z nas

2020-08-10 18:21 Marcin Długosz
Anita Włodarczyk
Autor: Paweł Skraba/Super Express Anita Włodarczyk

Rok 2020 dla wszystkich sportowców na całym świecie jest niezykle trudny. Ma to oczywiście związek z wybuchem pandemii koronawirusa i wszelkimi obostrzeniami, które zostały wdrożone celem ograniczenia rozprzestrzeniania się zarazy. W rozmowie z portalem "Sportowe Fakty" m.in. do tej kwestii odniosła się znakomita polska lekkoatletka, Anita Włodarczyk.

Globalna sytuacja nie pozwoliła na odbycie się w terminie największych imprez sportowych - m.in. piłkarskich mistrzostw Europy czy letnich igrzysk olimpijskich. Decyzja o przeniesieniu tej drugiej imprezy na 2021 rok sprawiła, że dużo więcej czasu na optymalne przygotowanie się do startu zyskała Anita Włodarczyk. Młociarka w ostatnim czasie przechodziła trudniejsze momenty w karierze, m.in. rozstając się ze swoim wieloletnim trenerem Krzysztofem Kaliszewskim.

W rozmowie z serwisiem "Sportowe Fakty" odniosła się natomiast m.in. do kwestii pandemii koronawirusa i nowej rzeczywistości, w której wszyscy - chcąc czy nie - muszą się odnajdywać. - Maseczkę noszę, a na dezynfekcję rąk jestem szczególnie wyczulona. Wcześniej mało kto zwracał na to uwagę podczas zakupów, chwytania wózka czy jedzenia na mieście. Teraz zwracam na to dużą uwagę - szczerze przyznała Włodarczyk.

Anita Włodarczyk w SEKSOWNEJ kreacji i LUKSUSOWYCH okolicznościach. Tak się bawi w urodziny!

W tej samej rozmowie polska mistrzyni przyznała: - Podczas pandemii skupiłam się na rehabilitacji. W ostatnich miesiącach koncentrowaliśmy się tylko na kolanie i odbudowie mięśni. Mogłam też wykorzystać czas na odpoczynek i ładowanie baterii.

Kibicom pozostaje trzymać kciuki, aby proces powrotu Włodarczyk do właściwej formy przebiegał w pełni udanie, a swoje apogeum osiągnął podczas igrzysk olimpijskich w Tokio przeniesionych na przyszły rok!

Dzika impreza piłkarza

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze