TRAGEDIA! Znaleźli ciało zaginionego sportowca. Stoi za tym wielka zagadka

2020-10-30 7:42 mso
Chris Smith
Autor: Twitter Chris Smith

Spełniły się najczarniejsze scenariusze! Świat brytyjskiej lekkoatletyki pogrążył się w żałobie po informacji o odnalezieniu ciała biegacza, Chrisa Smitha. Medalista mistrzostw Europy zaginął kilka dni temu. Pod wielkim znakiem zapytania stoją okoliczności śmierci. Wiadomo jedynie, że mężczyzna udał się na trening i z niego nie wrócił. Szczegóły spróbuje ustalić teraz policja.

To niepowetowana strata dla świata brytyjskiej lekkoatletyki. Wszystkie kręgi dyscypliny pogrążyły się w głębokiej żałobie i zadumie po informacji o śmierci kolejnego uznanego sportowca. Chris Smith specjalizował się w biegach górskich. W 2016 roku sięgnął z kolegami po brązowy medal zawodach na poziomie kontynentalnym. Trzecie miejsce zajął na mistrzostwach Europy w rywalizacji drużynowej. Niestety, nie będzie mu dane sięgnąć po kolejne krążki.

Zverev KATOWAŁ jedną dziewczynę, a potem zrobił DZIECKO drugiej?! Gwiazdor odpowiada na oskarżenia!

We wtorek około godziny 15:00, Smith udał się na trening. Wtedy ślad po nim się urwał. Zaniepokojna rodzina zaalarmowała policję, która rozpoczęła poszukiwania. Mężczyzna został odnaleziony, ale bez jakichkolwiek oznak życia. W poszukiwaniach brały udział oddziały policji, ratownictwa górskiego czy straż przybrzeżna.

Jak informuje "The Sun", formalna identyfikacja ze strony bliskich dopiero będzie miała miejsce. Rodzina została już o tym poinformowana. Wokół tej tragedii pojawiło się wiele znaków zapytania. Wciąż nie wiadomo, do czego doszło i dlaczego Smith nie żyje.

Jeszcze dwa tygodnie temu Smith razem z kolegami brał udział w Polsce w mistrzostwach świata w półmaratonie. Ekipa z Wielkiej Brytanii zajęła dziesiąte miejsce.

Marcin Najman i DRUGA ODSIECZ na Jasnej Górze w ciągu dwóch dni! Własną piersią przeciw DZIKIEMU LEWACTWU!