Anita Włodarczyk

i

Autor: Cyfra Sport Anita Włodarczyk

Włodarczyk Świętuje

Ważna chwila w życiu Anity Włodarczyk. Pokazała, jak świętuje, fani zalali ją falą komentarzy

2022-08-10 7:43

Anita Włodarczyk w ostatnim czasie musiała pogodzić się z brakiem startów. Naszej mistrzyni zabrakło zarówno na mistrzostwach Polski, jak i mistrzostwach świata, gdzie byłaby zdecydowaną faworytką. Wszystko z powodu kontuzji, którą odniosła w bardzo nietypowych okolicznościach. Niedawno pojawiła się jednak okazja do świętowania, co Anita Włodarczyk postanowiła uwiecznić na nagraniu, a później udostępnić w mediach społecznościowych.

Tuż przed mistrzostwami Polski Anitę Włodarczyk spotkał bardzo nieprzyjemny incydent. 3-krotna mistrzyni olimpijska przed rozpoczęciem imprezy broniła swojego samochodu przed… złodziejem! Włodarczyk zdołała go schwytać i oddać w ręce służb, ale podczas pościgu doznała urazu, który zakończył się operacją i ostatecznie Anita Włodarczyk nie mogła wystartować ani na mistrzostwach Polski, ani na mistrzostwach świata. Wydaje się jednak, że dobry humor nie opuszcza polskiej multimedalistki, która pochwaliła się niedawno nagraniem, na którym świętuje swoje 37. urodziny.

Anita Włodarczyk przekazała fatalne wieści. Koniec nadziei, jest już po operacji

Anita Włodarczyk pokazała, jak świętuje urodziny

Anita Włodarczyk od lat przynosi fanom w całej Polsce wiele radości. Polka w rzucie młotem nie ma sobie równych i zdobyła już wiele medali najważniejszych imprez na świecie. Na swoim koncie ma 3 złote medale igrzysk olimpijskich oraz po 4 złote medale mistrzostwa świata i Europy. 8 sierpnia 2022 młociarka obchodziła już 37. urodziny, ale nic nie wskazuje na to, by miała kończyć karierę.

Polscy mistrzowie walczą o godne pieniądze. Wciąż są na marginesie, zmiana coraz bliżej?

Widać, że Włodarczyk czuje się świetnie i chce jeszcze nie raz pokazać swój talent. Zawodniczki nie opuszcza dobry humor, co widać na nagraniu z przyjęcia urodzinowego, które opublikowała ona 9 sierpnia. Fani pod filmem złożyli jej masę życzeń i okazali wielkie wsparcie swojej ulubienicy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze