Arka - Górnik STREAM ONLINE NA ŻYWO Arka - Górnik LIVE STREAM TRANSMISJA TV Gdzie oglądać mecz Arka - Górnik STREAM LIVE w INTERNECIE

2019-08-30 16:26 DaO
Arka Gdynia, Fabian Serrarens
Autor: Cyfra Sport Fabian Serrarens

Arka Gdynia - Górnik Zabrze STREAM ONLINE NA ŻYWO PKO Ekstraklasa: Arka - Górnik NA ŻYWO TRANSMISJA ONLINE GDZIE OGLĄDAĆ mecz 7. kolejki Arka - Górnik 30.08.2019 STREAM LIVE w INTERNECIE z meczu Arka Gdynia - Górnik Zabrze TV NA ŻYWO. 7. kolejka PKO Ekstraklasy rozpocznie się w Gdyni. Arkowcy zrobią wszystko, aby wygrać pierwszy mecz w tym sezonie. Na ich drodze stanie Górnik Zabrze, który ostatnio prezentował się bardzo dobrze. PKO Ekstraklasa: Arka - Górnik LIVE STREAM ONLINE TRANSMISJA NA ŻYWO w INTERNECIE z meczu Arka - Górnik Gdzie obejrzeć.

Arka - Górnik STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA LIVE w INTERNECIE

Podopieczni Jacka Zielińskiego notują bardzo słaby początek sezonu. W sześciu dotychczasowych spotkaniach zdobyli zaledwie dwa punkty, a kibice z Gdyni nadal muszą czekać na zwycięstwo. Co gorsza, gra Arki nie wygląda obiecująco. Gdynianie tylko dwukrotnie potrafili strzelić bramkę. Nadzieją na lepsze dni ma być Marko Vejinović, którego Arka pozyskała na stałe. Holender w poprzednich rozgrywkach znacznie przyczynił się do utrzymania zespołu w Ekstraklasie. Arka w piątkowy wieczór na własnym obiekcie podejmie Górnik Zabrze. Drużyna prowadzona przez Marcina Brosza jest w zdecydowanie lepszych nastrojach niż gdynianie. Zespół z Górnego Śląska przed tygodniem łatwo rozprawił się z Koroną Kielce. Górnik wygrał 3:0 i dzięki temu wskoczył na siódme miejsce w tabeli. A zwycięstwo w piątek może spowodować, że zabrzanie na chwilę będą nawet wiceliderami Ekstraklasy.

Arka - Górnik STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Mecz Arka Gdynia - Górnik Zabrze odbędzie się 30 sierpnia. TRANSMISJA z meczu Arka - Górnik TV NA ŻYWO na kanałach Canal+Sport i Canal+Sport 3. Żaden legalny i darmowy stream online nie będzie dostępny. Początek rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00.

Najnowsze