Niemcy w końcu nam zazdroszczą! Tak bardzo, że zrobili z Lewandowskiego "swojego"

2020-05-20 19:37 MSo
Robert Lewandowski
Autor: CyfraSport Robert Lewandowski

Przez lata kibice reprezentacji Polski przeżywali kolejne serie niepowodzeń, upokorzeń i powodów do wstydu. Wielu fanów niemal całe życie zazdrościło Niemcom ich kadry i ich gwiazd. Dzisiaj jednak, to naszym zachodnim sąsiadom potrafią się zaświecić oczy, patrząc na "Orły Brzęczka", a konkretnie jednego z orłów - Roberta Lewandowskiego!

Mistrzostwa świata w 2006 roku, mistrzostwa Europy w 2008 roku - rywalizacja z Niemcami, zwłaszcza na dużych turniejach, przez lata kojarzyła się polskim kibicom fatalnie. Nieustanne porażki z zachodnimi sąsiadami przyprawiały nam rumieńce zawstydzenia. Poziom tamtejszych gwiazd wydawał nam się kompletnie nieosiągalny. Marzyło nam się, by historia potoczyła się inaczej i by Lukas Podolski lub Miroslav Klose grali z orłem na piersi.

Wszystkie mecze Bundesligi poprzedzi minuta ciszy! Piękny gest niemieckiego związku

Na szczęście w końcu się doczekaliśmy! Dziś to Niemcy patrzą na naszego asa z wielką zazdrością. Robert Lewandowski to napastnik kompletny, którego w swoich szeregach chcieliby mieć na całym świecie. Nad Łabą postanowili dokonać fotomontażu i zrobić z "Lewego" swojego rodaka.

Futbologia Przemka Ofiary 20.05

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

W taki sposób zapowiadają treść artykułu "Szukamy nowych Lewandowskich". Trzeba przyznać, że w ten sposób historia zatoczyła koło. Polscy kibice doskonale pamiętają zdjęcie snajpera Bayernu Monachium, który stał dumnie w koszulce reprezentacji Niemiec.

Manuel Neuer przedłużył kontrakt z Bayernem Monachium

Takim idealnym napastnikiem lada moment może okazać się gwiazdor RB Lipsk, Timo Werner, który już teraz zaczyna deptać Lewandowskiemu po piętach.

Czy Laura Lewandowska będzie miała niemieckie obywatelstwo? Przepisy mówią jasno

Najnowsze