Żona piłkarza Ekstraklasy kusi SEKSOWNYMI ZDJĘCIAMI. Swoją urodą zachwyca kibiców

2020-02-21 18:00 FAN
Barbi Tamas-Szabo
Autor: Instagram/barbiszabo Barbi Tamas-Szabo

Podobnie jak i w innych ligach na świecie, tak i w rodzimej PKO Ekstraklasie nie brakuje piłkarzy, którzy mogą pochwalić się pięknymi partnerkami. Do grona Ekstraklasowych WAG's dołączyła niedawno Barbi Tamas-Szabo. To żona nowego nabytku Śląska Wrocław, Marka Tamasa. Choć Węgier w zespole Wojskowych jeszcze nie zadebiutował, o jego pięknej ukochanej już jest głośno.

Środkowy obrońca do ekipy z Dolnego Śląska dołączył w połowie lutego. W spotkaniu z Pogonią Szczecin jeszcze nie pojawił się na boisku, ale kibice Śląska liczą, że jego debiut będzie miał miejsce w piątkowym starciu z Górnikiem Zabrze. Tamas występował wcześniej w Diosgyor. - Pierwszy raz o zainteresowaniu Śląska dowiedziałem się kilka tygodni temu. Wówczas nie było to nic poważnego, ale kiedy pojawiły się konkrety, nie miałem wątpliwości, że chcę tutaj trafić i to bez względu na wszystko - powiedział piłkarz w rozmowie z "Gazetą Wrocławską".

Wyświetl ten post na Instagramie.
#4yearstogether Post udostępniony przez Barbi Tamas-Szabo (@barbiszabo)

- Decyzja należy do trenera, ale ja jestem gotowy. Przeszedłem pełny okres przygotowawczy ze swoim poprzednim klubem, tak jak Śląsk trenowaliśmy na obozie w cypryjskiej Aiya Napie, a nawet rozegraliśmy tam sparing z Górnikiem Zabrze, więc wiem, czego można spodziewać się w piątek - stwierdził piłkarz. Do zawodnika Śląska niebawem ma dołączyć jego zjawiskowa żona, Barbi. Kobieta również jest ściśle związana ze sportem. Jest siatkarką.

Wyświetl ten post na Instagramie.
🌴 #cyprus Post udostępniony przez Barbi Tamas-Szabo (@barbiszabo)

W ubiegłym roku miała krótką przerwę w grze. Wszystko ze względu na ciążę. Córeczka jest oczkiem w głowie pary, co doskonale widać po mediach społecznościowych żony zawodnika. Często pojawiają się tam zdjęcia najmłodszej z klanu Tamas. Po fotografiach widać również, że Barbi bardzo szybko doszła do fantastycznej formy. Być może i ukochana Marka znajdzie pracę w Polsce. W końcu w najwyższej klasie rozgrywkowej występuje Volleyball Wrocław.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#ontheway Post udostępniony przez Barbi Tamas-Szabo (@barbiszabo)