Piłkarze reprezentacji Polski zrzucili ubrania przed Euro 2021 i wygrzewali się na słońcu! Mamy gorące ZDJĘCIA

2021-06-10 16:43 Mateusz Wysokiński
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski przebywa właśnie w Gdańsku, który ma być bazą naszych piłkarzy przed Euro 2021. Zawodnicy Biało-Czerwonych czują się bardzo dobrze i oddają się treningom, ale też relaksowi i wypoczynkowi. Już wczoraj Maciej Rybus pokazał się na balkonie hotelu w samej bieliźnie, jednak dziś przebili go inni koledzy z kadry, którzy rozłożyli się na dachu i korzystali ze słońca. Trzeba przyznać, że taki odpoczynek może się przełożyć na dobrą formę naszych piłkarzy, którzy już w poniedziałek będą konfrontować się ze Słowacją.

Reprezentacja Polski może się poszczycić prawdziwie luksusowymi warunkami w swojej bazie na Euro 2021. Kadrowicze Paulo Sousy zostali zakwaterowani w hotelu Marriott Resort & Spa w Sopocie, gdzie mogą liczyć na wielkie luksusy. Zawodnicy już wczoraj dali się ponieść urokom Bałtyku, a przodował im Maciej Rybus, który tuż po odebraniu kluczy do pokoju hotelowego pokazał się na balkonie w samej bieliźnie. Okazuje się, że Rybus nie jest jedynym miłośnikiem wygrzewania się w trakcie przygotowań do meczów, a dzisiaj towarzyszyło mu kilku kolegów z reprezentacji, którzy nie mogli oprzeć się, by nie skorzystać z tak wspaniałej pogody.

Reprezentacja Polski zdjęła ubrania i pokazała się na dachu hotelu. Słońce służy reprezentantom 

O ile wczoraj gwiazdą tabloidów i portali plotkarskich stał się Maciej Rybus, który zaprezentował się w samej bieliźnie, o tyle dziś bohaterem mediów stał się Mateusz Klich. Pomocnik Leeds United postanowił skorzystać z uroków morza i spędził sporą ilość czasu na balkonie hotelu w Sopocie, odpoczywając po treningu i relaksując się. Nie był tam jednak sam. W integracji na świeżym powietrzu towarzyszył mu Rybus, bramkarz Bolonii - Łukasz Skorupski, ale także kapitan reprezentacji Polski - Robert Lewandowski. Aby zobaczyć, jak relaksowali się na słońcu piłkarze powołani na czempionat Europy, przejdź do galerii poniżej.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze