Diego Maradona kochanki. Z nimi wszystkimi spał król futbolu. To cała armia kobiet!

2020-11-26 11:19 kkn
Diego Maradona, Rocio Oliva
Autor: East News Diego Maradona i Rocio Oliva

Cały piłkarski świat pogrążony jest w ogromnej żałobie po fatalnych informacjach o śmierci Diego Maradony. Jeden z najlepszych piłkarzy w historii futbolu zmarł w środę, a przyczyną jego śmierci była niewydolność serca. Maradona znany był nie tylko ze swojej wspaniałej gry, ale wielu skandali obyczajowych, które ciągnęły się za nim. Argentyńczyk nie stronił od pięknych kobiet i z wieloma wdawał się w płomienne romanse.

Diego Armando Maradona był jednym z najlepszych piłkarzy w historii światowego futbolu. 91-krotny reprezentant Argentyny ma na swoim koncie tytuł mistrza świata z 1986 roku z Meksyku. Cztery lata później, na mundialu we Włoszech zgarnął srebrny krążek. Dla wielu jest legendą, fani nazywali go "Boskim Diego". Grał w barwach Boca Juniors, Barcelony czy Napoli. Tuż przed śmiercią prowadził zespół Gimnasia de la Plata.

Zobacz też: Są wyniki SEKCJI ZWŁOK Diego Maradony! Wszystko jasne, zabiło go OKROPNE schorzenie

Diego Maradona żona, kochanki, dzieci

Wiele osób Maradonę zapamięta również z wielu informacji dotyczących jego życia prywatnego. Boski Diego był bowiem osobą, która lubiła żyć na całego, ze wszystkimi tego konsekwencjami. Argentyńskie media co chwilę informowały o jego nowych romansach i pięknych kobietach u boku. Sam Maradona raczej nie krył się ze swoją słabością do płci pięknej i często fotografował się w towarzystwie młodszych kobiet. Nie sposób nawet liczyć wszystkich jego kochanek.

Nie żyje Diego Maradona. Miał 60 lat. Zobacz jego 10 najlepszych bramek
Najnowsze