Cristiano Ronaldo

Autor: AP Photo/Victor Caivano Cristiano Ronaldo cieszy się po bramce zdobytej w meczu Portugalia-Maroko

MŚ 2018: SKRÓT meczu Portugalia - Maroko [WIDEO]

2018-06-20 16:03

Portugalia to Cristiano Ronaldo - podczas mistrzostw świata w Rosji takie stwierdzenie jest jak najbardziej zasadne. Gwiazdor Realu Madryt zapewnił swojej drużynie kolejne punkty. Po hattricku i remisie w spotkaniu z Hiszpanią teraz zapewnił mistrzom Europy zwycięstwo nad Marokiem. Gola na wagę wygranej zdobył już w 4. minucie spotkania. Zobacz SKRÓT WIDEO spotkania Portugalia - Maroko.

Portugalczycy na tych mistrzostwach świata pokazali już, że potrafią znakomicie wejść w mecz. Tak było z Hiszpanią kilka dni temu, a sytuacja powtórzyła się także w spotkaniu z Marokiem. Już w 4. minucie Cristiano Ronaldo odnalazł się w polu karnym, zgubił krycie i głową wykończył dokładne dośrodkowanie Joao Moutinho.

Podopieczni Fernando Santosa nie poszli jednak za ciosem, a oddali inicjatywę rywalom. Ci momentami grali naprawdę dobrze i ładnie dla oka, ale wciąż brakowało im skuteczności. Gola nie udawało się strzelić m.in. z tego powodu, że między słupkami portugalskiej bramki kapitalnie prezentował się Rui Patricio. Który po strzale Younesa Belhandy wykonał chyba najbardziej efektowną paradę mundialu. I choć afrykański zespół nadal naciskał i miał kilka naprawdę dobrych sytuacji, to ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem mistrzów Europy 1:0.

Skrót meczu Portugalia - Maroko

Autor: sport.tvp.pl Skrót meczu Portugalia - Maroko Link: KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY ZOBACZYĆ SKRÓT MECZU