MŚ 2018: Sprzedano wszystkie NAJDROŻSZE bilety. Kosztowały prawie 7 MILIONÓW!

2017-12-14 18:32 JWa
Władimir Putin, Gianni Infantino, MŚ 2018
Autor: East News Władimir Putin i Gianni Infantino przy Pucharze Świata

MŚ 2018 to wielkie wydarzenie w świecie sportu. Kibice z całego świata przybędą do Rosji, by dopingować trzydzieści dwie reprezentacje. Fani biało-czerwonej kadry są mocno zainteresowani wejściówkami, co potwierdzają statystyki FIFA. Niewielu naszych rodaków chciało jednak nabyć najdroższe bilety na mundial. Nic dziwnego, skoro ich ceny zaczynały się od ponad 6,5 miliona złotych!

Można pomyśleć, że tak wielkie pieniądze za oglądanie meczu zapłaci tylko szaleniec! Jeśli tak jest, to takich ludzi znalazło się naprawdę dużo. Jak podał brytyjski "The Sun" FIFA sprzedała już wszystkie bilety VIP na MŚ 2018. Uprawniają one do między innymi śledzenia każdego spotkania mundialowego oraz korzystania z bufetu przy specjalnej strefie dla najbogatszych fanów. Najtańsze pakiety tego typu kosztowały niemal 1,5 miliona funtów, czyli... ponad 6,5 miliona złotych!

W zestawie znalazły się także mundialowe upominki. Półtora miliona funtów to cena za... najtańszy pakiet VIP! W zależności od wybranych opcji kwota do zapłaty była jeszcze większa. Można było dodać na przykład prywatny parking lub indywidualne wejście na stadion! Bufet jedzeniowo-alkoholowy dla najbogatszych kibiców z całego świata dostępny będzie trzy godziny przed meczem i godzinę po zakończeniu spotkania.

Sprawdź też: MŚ 2018: Tak rosyjskie PROSTYTUTKI szykują się do mundialu

Najnowsze