Pierwszy gol na MŚ 2018

Autor: sport.tvp.pl Strzelcem pierwszej bramki na MŚ 2018 został Yury Gazinskiy

MŚ 2018: Tak padł pierwszy gol na mistrzostwach świata 2018 w Rosji. Zobacz bramki Rosjan [WIDEO]

2018-06-14 18:17

W meczu otwarcia mistrzostw świata 2018 w Rosji gospodarze stanęli naprzeciw piłkarzy z Arabii Saudyjskiej. Rosjanie uznawani byli za faworytów i szybko udowodnili, że takie prognozy nie były wyssane z palca. Już w 12. minucie gry padł pierwszy gol tego meczu, a zarazem premierowa bramka całego mundialu. Strzelcem okazał się defensywny pomocnik "Sbornej", Yury Gazinskiy. Przed przerwą podwyższył Denis Cheryshev. Zobaczcie, jak do tego doszło.

Gospodarze mieli rzut rożny, ale z dośrodkowaniem z narożnika poradziła sobie defensywa Arabii Saudyjskiej. Piłka nie oddaliła się jednak od szesnastki gości. Powędrowała tam, skąd przybyła, a następnie trafiła pod nogi Aleksandra Gołowina, który zdecydował się na wrzutkę. Dogranie na długi słupek okazało się świetnym rozwiązaniem, bo tam niepilnowanych było dwóch zawodników reprezentacji Rosji. Podanie leciało na idealnej wysokości i wykorzystał to wysoki Yury Gaziskiy, który strzałem głową pokonał bramkarza Saudyjczyków.

Autor: sport.tvp.pl Strzelcem pierwszej bramki na MŚ 2018 został Yury Gazinskiy Link: KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY ZOBACZYĆ BRAMKĘ

W 43. minucie z obrońcami zabawił się w polu karnym Denis Cheryshev i pewnym strzałem podwyższył na 2:0, dając dużo spokoju gospodarzom mistrzostw świata.

Drugi gol dla Rosjan w meczu z Arabią Saudyjską

Autor: sport.tvp.pl Strzelcem drugiego gola był Denis Cheryshev Link: KLIKNIJ W ZDJĘCIE, ABY ZOBACZYĆ BRAMKĘ