Pamela Anderson to DEMONICA SEKSU! Piłkarz kochał się z nią 12 razy jednej nocy!

2020-06-14 17:57 DaO
Adil Rami, Pamela Anderson
Autor: East News Adil Rami, Pamela Anderson

Jednym z najgłośniejszych romansów w świecie piłki nożnej w ostatnich latach był na pewno związek reprezentanta Francji, Adila Rami z gwiazdą Hollywood, Pamelą Anderson. Ich relacje mocno popsuły się już jakiś czas temu i para postanowiła się rozejść. Rami nie zapomina jednak o byłej partnerce. Co więcej, intymnymi szczegółami pochwalił się swoim kolegom z drużyny.

O związku Ramiego i Anderson pisały media na całym świecie. Para wydawała się być w sobie bardzo zakochana. Znana aktorka postanowiła przeprowadzić się nawet do Marsylii, gdzie przez długi czas grał jej o 18 lat młodszy partner. Anderson za Ramiego ściskała kciuki również podczas mundialu w 2018 roku. Potem razem mogli cieszyć się z mistrzostwa świata, które wywalczyła reprezentacja Francji.

Rzucił Pamelę Anderson i znalazł PONĘTNĄ blondynkę. Piłkarz szybko się pocieszył [ZDJĘCIA]

Niestety, miłość piłkarza i aktorki nie przetrwała próby czasu i od blisko dwóch lat nie są już parą. Tuż po rozstaniu Anderson zdecydowała się nawet na opublikowanie dramatycznego wpisu w mediach społecznościowych, w którym wyjawiła, że była zdradzana przez reprezentanta Francji. Nie dziwne więc, e związek nie miał prawa przetrwać.

Pamela Anderson ma złamane serce. Nazwała znanego piłkarza POTWOREM. Wiemy co jej zrobił!

Okazuje się, że Rami nadal pamięta o swojej byłej partnerce. Aleksandr Kokorin, który dzieli obecnie szatnię z Ramim w zespole z Soczi, w jednym z ostatnich wywiadów zdradził, że zapytał swojego kolegę o związek z Anderson. - Rami opowiedział nam kilka pikantnych szczegółów z ich relacji. Nie jest tajemnicą, że byliśmy zainteresowani tym, jak Pamela poczyna sobie w łóżku - powiedział Rosjanin. - Zdradził nam, że jednej nocy uprawiał z nią seks aż dwanaście razy - wyjawił Kokorin.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze