Dele Alli, Anglia, reprezentacja Anglii

Autor: East News Dele Alli to jedna z gwiazd piłkarskiej reprezentacji Anglii

Pokaz chamstwa gwiazdora reprezentacji Anglii. Pokazał środkowy palec sędziemu!

2017-09-05 14:32

Na Wyspach wybuchł kolejny piłkarski skandal. Wszystkiemu winny jest Dele Alli, gwiazdor reprezentacji Anglii. W poniedziałek "Synowie Albionu" mierzyli się w eliminacjach MŚ 2018 ze Słowakami na Wembley. Mimo zwycięstwa, Alli nie był do końca zadowolony. Szczególnie z pracy arbitra. Po jednej z decyzji sędziego pokazał w jego kierunku środkowy palec. Za karygodne zachowanie może dostać surową karę.

Anglicy od samego początku poniedziałkowej rywalizacji w eliminacjach MŚ 2018 ze Słowacją mieli sporo problemów. Gospodarze już od trzeciej minuty przegrywali na Wembley 0:1. Długo bili głową w mur, aż wreszcie na osiem minut przed przerwą doprowadzili do wyrównania. W drugiej połowie trafił jeszcze Marcus Rashford i po zwycięstwie 2:1 Wyspiarze zachowali pozycję lidera eliminacyjnej grupy F.

Szerokim echem odbiło się zachowanie jednej z gwiazd gospodarzy. Dele Alli w pewnym momencie został ostro zaatakowany przez Martina Skrtela. Prowadzący spotkanie Clement Turpin nie dopatrzył się jednak faulu i puścił grę dalej. 21-latek nie myśląc wiele, pokazał w kierunku sędziego środkowy palec. Zachowanie młodej gwiazdy umknęło arbitrowi, ale zarejestrowały je kamery. Bardzo możliwe, że Alli opuści dwa ostatnie mecze eliminacji ze Słowenią i Estonią.