Sędzia PRZYŁOŻYŁ piłkarzowi podczas meczu. W tle podejrzenia o... HAZARD! [WIDEO]

2020-07-15 15:08 MSo
Sędzia uderzył piłkarza podczas meczu
Autor: Twitter Sędzia uderzył piłkarza podczas meczu

Podobno słowiańskie narody to te, które są najbardziej skore do bitek. Coś w tym musi być! Kolejne potwierdzenie tej tezy pochodzi z Rosji. Podczas jednego z meczów towarzyskich niesnaski wyjaśniali sobie sędzia boczny i jeden z piłkarzy. Arbiter był szybszy i solidnie przyłożył zawodnikowi, którego odciągnęli jego koledzy. Cios był naprawdę mocny! Powstały już teorie spiskowe dotyczące możliwego zamieszania w korupcję.

Świat piłki już dawno nie słyszał o poważnej aferze korupcyjnej w sprawie ustawiania meczów. Choć zapewne na najwyższym szczeblu, gdzie zwrócone są oczy całego globu są to jedynie pojedyncze przypadki, o tyle kibice obawiają się korupcji w niższych ligach, czy podczas meczów sparingowych. Teraz pojawiły się spekulacje, że obstawianie spotkania przez sędziego mogło mieć miejsce w Rosji podczas jednego ze sparingów.

Ta 45-letnia NIMFA uwielbia chwalić się SEKSOWNYM ciałem. KUSE bikini pasuje do niej jak ulał

Super Sport 13 VII

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Arbiter boczny ostro starł się z jednym z piłkarzy. Panowie skoczyli sobie do gardeł, a sędzia po chwili wyprowadził bardzo mocny cios. Rywal ustał na nogach i ruszył z odsieczą, ale powstrzymali go jego koledzy. W mediach społecznościowych zawrzało. Zwłaszcza, że na drugim spotkaniu widać, jak sędzia w trakcie meczu korzystał z telefonu!

To tylko rozbudziło plotki o możliwej próbie ustawienia lub obstawiania meczu - twierdzi RT.com. Sergey Tumasov, czyli arbiter spotkania cytowany przez portal bronił się, że zawodnik nie zachowywał się z szacunkiem i prowokował go. Kibice odpowiadali, że ten nie popisał się swoim brutalnym zachowaniem.

Bombowe uderzenie pomocnika łodzian. ŁKS zrobił Raków w Trąbkę [WIDEO]