SEKSBOMBA i były piłkarz mają KŁOPOTY! Szantażysta chce pieniędzy za ich SEKSTAŚMĘ

2020-05-13 11:45 FAN
Natalia Borges, Ezequiel Lavezzi
Autor: Instagram / Natalia Borges, Ezequiel Lavezzi Natalia Borges, Ezequiel Lavezzi

W dobie szeroko dostępnego internetu i wirtualnego życia, szczególnie trzeba uważać na tych, którzy mogą chcieć zarobić na kradnięciu naszych danych. Kolejne akcje społeczne dotyczące bezpieczeństwa w sieci czasem nie wystarczają. Tym razem kłopoty mają były piłkarz Ezequiel Lavezzi i seksowna modelka, Natalia Borges. Szantażysta twierdzi, że ma ich prywatne zdjęcia i... sekstaśmę!

Coraz częściej słyszymy o różnych kłopotach spowodowanych cyberprzestępczością. Ta może nas dopaść nie tylko przy chociażby bankowości internetowej. Popularne jest także wykradanie danych, w tym prywatnych zdjęć czy wideo. Niestety, bardzo boleśnie przekonali się o tym były piłkarz PSG, Ezequiel Lavezzi i jego partnerka, Natalia Borges.

Jak informuje "Mundo Deportivo", para zgłosiła się do swoich adwokatów, zawiadamiając, że są szantażowani przez mężczyznę, który twierdzi, że ma ich prywatne materiały, w tym... sekstaśmę! Za każdy materiał haker oczekuje pięć tysięcy dolarów. W przeciwnym razie, wideo i zdjęcia trafią do sieci. Szantażysta miał też pokazać dowody, że ich nie oszukuje! Czy para zdecyduje się zapłacić? Tego jak na razie nie wiadomo!

Najnowsze