Selekcjoner reprezentacji Polski WŚCIEKŁY po meczu. Po remisie zirytowany dzwonił do szefa stacji

2021-06-09 12:30
Polska - Kazachstan
Autor: Michał Wielgus Polska - Kazachstan

Wszyscy kibice piłki nożnej żyją już Euro 2021. Selekcjoner reprezentacji Paulo Sousa emocjonował się spotkaniem przy linii bocznej, choć nie wszystko wyglądało tak, jak moglibyśmy sobie to wyobrazić. To nie pierwszy raz w historii, gdy nie wszystko ułożyło się tak, jak powinno i wywołało to złość i irytację. Po jednym z meczów pod wodzą Adama Nawałki doszło do niecodziennej sytuacji, gdy selekcjoner dzwonił do... szefa stacji! Na łamach TVP.info opowiedział o tym Mateusz Borek. Powód zaskakuje!

Adam Nawałka to przeszłość reprezentacji Polski. Dziś wszyscy żyją kadrą Paulo Sousy i przygotowaniami do Euro 2021. Przed najważniejszą piłkarską imprezą tego roku, nie brakuje wspomnień poprzednich imprez i losów byłych szkoleniowców. Ciekawą historię o trenerze Nawałce opowiedział Mateusz Borek. Dla portalu TVP.info przypomniał anegdotę o spotkaniu Polska - Kazachstan (2:2).

Zobacz także: Tomasz Hajto ZAWIEDZIONY po meczu Polaków. To go bardzo NIEPOKOI, jest wielki problem [WIDEO]

Adam Nawałka dzwonił do szefa stacji po meczu!

Według relacji dziennikarza były selekcjoner miał po pechowo zremisowanym spotkaniu w eliminacjach dzwonić do jednego z szefów stacji telewizyjnych. Okazuje się, że Nawałka miał być zły, że meczu nie komentował Tomasz Hajto. Jego zdaniem... z Mateuszem Borkiem tworzył on "szczęśliwy duet" dla kadry!

- Pamiętam mecz: inauguracja eliminacji mistrzostw świata z Kazachstanem. Hajto nie miał paszportu, były jakieś problemy, ostatecznie poleciał ze mną Romek Kołtoń. Kończy się 2:2, a po meczu Nawałka nie ma pretensji do piłkarzy, tylko chwyta za telefon i dzwoni do Mariana Kmity, naszego ówczesnego szefa, że zremisowaliśmy, bo rozbity został szczęśliwy duet. Hajto wrócił, selekcjoner się uspokoił, jakoś na ten mundial awansowaliśmy - opowiada Mateusz Borek, znany komentator sportowy.

Zobacz także: Ta decyzja Sousy wywołała ogromne KONTROWERSJE. Selekcjoner wyjawił OKRUTNĄ prawdę, może zrobić się gorąco

Tomasz Hajto mocno krytycznie o grze kadry
Najnowsze