Tomasz Hajto ZAWIEDZIONY po meczu Polaków. To go bardzo NIEPOKOI, jest wielki problem [WIDEO]

2021-06-08 22:57
Tomasz Hajto
Autor: Super Express Tomasz Hajto

Przeważająca część komentarzu po wtorkowym meczu reprezentacji Polski z Islandią jest negatywna. Nie ma się czemu dziwić, bo na niespełna tydzień przed otwierającym spotkaniem na Euro 2021 biało-czerwoni nie dają żadnych argumentów, aby być optymistycznie nastawionym do turnieju. Zawiedziony po ostatnim sparingu Polaków był również Tomasz Hajto. Były reprezentant Polski zwrócił uwagę na duży problem naszej kadry.

1:1 z Rosją oraz 2:2 z Islandią - tak przedstawiają się rezultaty meczów towarzyskich Polaków przed Euro 2021. I o ile po spotkaniu z Rosją można było jeszcze mówić o pozytywach, bo zmiennicy zaprezentowali się w miarę solidnie, o tyle po rywalizacji z Islandią tych pozytywów jest zdecydowanie mniej. Zwłaszcza, że zespół z północy Europy nie przyjechał w najmocniejszym składzie. Polaków w ostatnich minutach uratował Karol Świderski, bo po porażce biało-czerwoni zebrali by na pewno jeszcze więcej głosów krytyki. Zawiedziony po rywalizacji był również Tomasz Hajto. Były reprezentant Polski zwrócił uwagę na największy problem biało-czerwonych. Więcej dowiecie się z materiału wideo poniżej!

Przeczytaj: Wyjazd Piotra Zielińskiego na narodziny dziecka był BŁĘDEM? Jan Tomaszewski GRZMI po meczu Polski

Tomasz Hajto mocno krytycznie o grze kadry

Więcej o polskiej kadrze:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze