Memy po meczu Polska – Islandia. Polacy uratowali remis, ale fani i tak byli bezlitośni!

2021-06-08 20:04 Piotr Mika
Reprezentacja Polski
Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

W ostatnim sparingu przed Euro 2021 reprezentacja Polski mierzyła się na stadionie w Poznaniu z Islandią. Wydawało się, że rywal ten nie postawi Polakom trudnych warunków, ale okazało, że występujący w nie najmocniejszym składzie Islandczycy świetnie potrafili wykorzystać błędy Polaków w obronie i wywieźli z Poznania niezwykle korzystny wynik. Choć to tylko sparing, fani nie mieli żadnej litości dla polskich zawodników.

Reprezentacja Polski rozegrała przed Euro 2021 dwa sparingi. W pierwszym, teoretycznie trudniejszym, spotkaniu, Polacy mierzyli się z Rosją. Biało-Czerwoni zremisowali  ze „Sborną” 1:1 i wydawało się, że z Islandią powinno być dużo łatwiej. Okazało się jednak, że Islandczycy, którzy nie jadą na Euro 2021, postanowili mocno postawić się naszym zawodnikom. Przez długi czas Polacy przegrywali 1:2 i dopiero w końcówce udało się nam zremisować. Kibice nie byli zachwyceni tym, co zobaczyli i wyraz tego postanowili dać tworząc masę memów. Oberwało się także komentatorom! W poniższej galerii zobaczycie najlepsze memy po meczu Polska - Islandia.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze