Antonella Roccuzzo

i

Autor: Instagram Antonella Roccuzzo

Nowe zdjęcia 34-letniej żony Lionela Messiego robią wrażenie. Antonella Roccuzzo ma ciało bogini!

2022-06-26 14:48

Wygląda na to, że Antonella Roccuzzo znalazła przepis na eliksir młodości. Choć lata mijają nieubłaganie, to przepiękna żona Lionela Messiego, wygląda coraz lepiej. Argentyńczyk jest prawdziwym szczęściarzem zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Takiej żony, jednemu z najlepszych piłkarzy na świecie, zazdroszczą zapewne ludzie na całym świecie. Po raz kolejny 34-letnia Roccuzzo olśniła przy okazji urodzin wybranka serca.

Antonella Roccuzzo jest typem osoby, która nigdy nie pchała się na pierwszy plan. Podczas gdy inne żony znanych piłkarzy często robią wszystko, by było o nich głośno, piękna Argentynka woli poświęcać czas własnej pracy i wspaniałej rodzinie. Być może właśnie to czyni ją tak wyjątkową i przez to wzbudza jeszcze większe zainteresowanie kibiców. Lionel Messi wielokrotnie powtarzał, że żona jest dla niego jedną z najważniejszych postaci w życiu i pozwala mu zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym. Choć Roccuzzo nie jest postacią pierwszoplanową, to jej wszystkie zdjęcia robią furorę w sieci. 34-latka mimo upływu lat wygląda jak bogini, co potwierdziło się po raz kolejny.

FC Barcelona nie odpuszcza! Miliony za Roberta Lewandowskiego, Niemcy w końcu się ugną?

Antonella Roccuzzo na nowych zdjęciach

Nowe fotki pary pojawiły się przy okazji niedawnych urodzin jednego z najlepszych piłkarzy w historii futbolu. 24 czerwca Messi celebrował 35. urodziny i otrzymał w prezencie wspaniały tort. W mediach społecznościowych pojawiły się jego wspólne zdjęcia z wybranką serca, które po raz kolejny rozgrzały wszystkich fanów, piejących z zachwytu nad talentem piłkarza oraz urodą jego życiowej partnerki.

Na fotkach Antonella Roccuzzo pozuje obok ukochanego w gustownej białej sukience. Ubranie ciasno opina ciało Argentynki, które jest powodem do zazdrości ze strony wielu wylewających siódme poty na treningach pań. Od lat bowiem żona Messiego wygląda niezwykle atrakcyjnie, co potwierdziło się i tym razem, gdy pokazała się z odkrytym wyrzeźbionym brzuchem.

Lukas Podolski skomentował ostatnie wydarzenia w Zabrzu. Odniósł się do zwolnienia Jana Urbana, zdradził swą rolę w zatrudnieniu nowego trenera

Lionel Messi z żoną na urodzinach

Cały wpis Lionela Messiego spotkał się oczywiście z całą lawiną reakcji na Facebooku. Tym razem Argentyńczyk miał do przekazania tylko krótką informację, zawartą w opisie: "Dziękuję bardzo za wszystkie wiadomości i gratulacje, ściskam mocno!" - czytamy na portalu społecznościowym.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze