Hooters

i

Autor: Facebook/Hooters Of Nottingham W tych restauracjach pracują bardzo ładne panie

Ładne dziewczyny i młodzi piłkarze

Piłkarski skandal w Anglii! Drużyna 10-latków ma nowego sponsora. Nie uwierzysz, z czego słynie

2022-09-02 19:53

Angielscy kibice, a raczej rodzie byli wkurzeni. Chodzi o piękne dziewczyny, sponsorowanie klubu, małe dzieci i kilka ciekawych zdjęć, które już zostały usunięte z internetu. O co chodzi? O sponsoring. Pewna sieć restauracji wpadła na pomysł promowania się przy piłce nożnej, ale zaskoczyła wszystkich swoim pomysłem na inwestycje swoich pieniędzy.

Kiedyś w MTV był taki program, który nazywał się „Date my mom”. Tam chłopaki umawiali się z mamami dziewczyn, których nigdy nie widzieli na oczy. I to właśnie poprzez spotkania z mamami mieli zdecydować – z którą dziewczyną zechcą pójść na randkę. Wtedy młodzi panowie zazwyczaj pytali – „A czy zatrudniliby ją w Hooters?”. Słynna sieć restauracji była znana z tego, że pracują w niej bardzo ładne kobiety. Jeśli dziewczyna pracowała w Hooters, to znaczy, że musiała być atrakcyjna. Dalej tak jest.

Teraz „Hooters” (nazwa restauracji nawiązuje do slangowego określenia piersi) chce zaangażować się w piłkę nożną. Coraz więcej podmiotów biznesowych z segmentu gastronomicznego reklamuje się przy futbolu i Hooters nie chce być w tyle. Ich pomysł na promowanie się przy najpopularniejszym sporcie świata jest jednak nietypowy.

Dramatyczne wyznanie Małgorzaty Glinki. Była gwiazda reprezentacji przeżyła straszne chwile, o wszystkim opowiedziała

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3

Restauracja została sponsorem… drużyny dziesięciolatków. Ekipy Burton Joyce FC z Nottingham. Szybko zrobiło się o tym głośno na Wyspach, a niektóre materiały promocyjne Hooters usunął ze swoich kont w mediach społecznościowych. Dziewczyny pozowały w skąpych strojach obok małych adeptów piłki nożnej. "Hooters Nottingham są dumni z bycia nowymi sponsorami Burton Joyce U-10. Życzymy wam wszystkiego najlepszego w tym sezonie, chłopcy. Pokażcie im" – tak brzmiała treść postu na fanpage'u restauracji. Jak już wspominaliśmy – post usunięto, a zbulwersowani rodzice uznali, że granice dobrego smaku zostały przekroczone. I nie mówimy tu o jedzeniu w restauracji…

Anna Lewandowska porwała fanów seksownym tańcem. Wideo z jej zmysłowymi ruchami trafiło do sieci

Najnowsze