Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

Lewandowska szaleje przed kamerą!

Anna Lewandowska porwała fanów seksownym tańcem. Wideo z jej zmysłowymi ruchami trafiło do sieci

2022-09-02 17:03

Anna Lewandowska w ostatnim czasie miała niemało pracy. Wraz z mężem musiała zorganizować przeprowadzkę całej rodziny z Monachium do Barcelony – a to nie tylko spakowanie rzeczy, ale też zorganizowanie życia i zajęć w nowym miejscu choćby dla swoich dzieci. Zmiana miejsca zamieszkania nie wyszła jednak Lewandowskiej na złe, co można wywnioskować z materiałów na Instagramie – tam wyraźnie widać, jak żona polskiego napastnika cieszy się życiem w nowym miejscu, a niedawno opublikowała nagranie, na którym zmysłowo tańczy z kilkoma znajomymi.

Ostatnie miesiące były bardzo burzliwe dla Roberta Lewandowskiego i całej jego rodziny. Starania Polaka o odejście z Bayernu Monachium rzutowały także na jego najbliższych, a przecież ostatecznie mogło z tego nic nie wyjść. Gdy już się udało, to Anna Lewandowska musiała także przeorganizować część swoich codziennych zajęć, a także przygotować dzieci na zmianę otoczenia, o czym opowiadała m.in. w postach w mediach społecznościowych. Zdaje się jednak, że wszystko poszło dość gładko, bo kolejne materiały udostępniane przez Lewandowską pokazują ją cieszącą się urokami Hiszpanii. Tym razem z kolei postanowiła pokazać fragment tanecznego treningu ze swoimi koleżankami, który wyszedł bardzo zmysłowo!

Anna Lewandowska wygina się w samej bieliźnie. Zmysłowe wideo trafiło do sieci, tego ciała nie powstydziłby się Michał Anioł

Tajemnicza kolekcja Anny Lewandowskiej? Influencerka pokazała szczegóły. Kliknij w galerię poniżej:

Anna Lewandowska tańczy do latynoskich rytmów. Co za ruchy!

Żona Roberta Lewandowskiego chętnie pokazuje w mediach społecznościowych jak spędza wolny czas, ale też prezentuje autorskie treningi, diety czy produkty swojej marki. Niedawno chwaliła się, że próbuje nowych aktywności, a teraz postanowiła pokazać próbkę tanecznych umiejętności!

Anna Lewandowska próbuje nowych rzeczy w Hiszpanii. Tak przeżyła pierwszy raz, pokazała nagranie

Tym razem trenerka nagrała wideo razem z koleżankami z „Healthy Team”, a panie tańczyły do utworu "Ayy Macarena" amerykańskiego rapera Tygi, wzorowanym oczywiście na starym, hiszpańskim przeboju „Macarena”. Taniec wyszedł bardzo seksowanie i widać, że przynosi on Annie Lewandowskiej dużo satysfakcji. Oczywiście nie zabrakło opinii fanów, którzy nie potrafili wyjść z zachwytu „Mega”, „Fantastycznie”, „Fenomenalnie” to tylko mała część wpisów, jakie znalazły się pod materiałem wideo.

Najnowsze