Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Żona Lewego błyszczy

Anna Lewandowska wygina się w samej bieliźnie. Zmysłowe wideo trafiło do sieci, tego ciała nie powstydziłby się Michał Anioł

2022-08-30 13:41

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych postaci polskiego sportu. Trenerka fitness i influencerka z całych sił wspiera karierę męża, ale rozwija też własne biznesy. W dużej mierze opiera się na sile mediów społecznościowych, o które skrupulatnie dba. Ostatnio do sieci trafiło zmysłowe wideo z 33-latką w roli głównej. Lewandowska wygina się na nim w samej bieliźnie, a jej ciało robi piorunujące wrażenie. Tej figury nie powstydziłby się nawet Michał Anioł!

Związek Ani Lewandowskiej z Robertem jest przykładem dla wielu Polaków. Para od lat wspiera się z całych sił, a rodzina jest dla nich najważniejsza. Kapitan reprezentacji Polski podkreśla to niemal na każdym kroku. Nawet po hitowym transferze do FC Barcelona przypominał, że robi to też dla najbliższych, którzy dają mu siłę. Po latach spędzonych w Niemczech przyszła pora na zmiany i Lewandowscy przeprowadzili się do Hiszpanii. W znacznie cieplejszym klimacie czują się doskonale, a była mistrzyni karate może korzystać ze słońca. 33-latka uwielbia taką pogodę, co widać po jej garderobie. Można powiedzieć, że ma aż nadmiar ubrań, co udowodniła w... samej bieliźnie!

Anna Lewandowska zrobiła to Robertowi przed meczem z Realem Valladolid. Dzięki temu zagrał jak nakręcony?!

PKO Bank Polski Ekstraklasa odcinek 3

Anna Lewandowska wygina się w samej bieliźnie. Zmysłowe wideo trafiło do sieci

Lewandowska doskonale zna siłę social mediów i świetnie się w nich odnajduje. Na Instagramie jej poczynania obserwuje blisko 4,5 miliona użytkowników! Od pewnego czasu kobieta korzysta też z TikToka. I to właśnie na tej platformie opublikowała zmysłowe wideo, które pobudziło wyobraźnię jej fanów. Żona "Lewego" wygina się na nim w rytm latynoskich dźwięków i przegląda bogatą garderobę. Mało która rzecz zdobyła jej aprobatę, więc przez całe nagranie zachwyca perfekcyjnie wyrzeźbioną sylwetką!

Robert Lewandowski postawił na swoim. Fanka zalała się łzami, ta scena po meczu przejdzie do historii

Poniżej znajdziesz gorące zdjęcia Anny Lewandowskiej. Także bez stanika!

Lewandowska od lat dba o formę fizyczną i psychiczną ludzi, a najlepszym przykładem skuteczności jej porad jest ona sama. Na nagraniu w bieliźnie w pełnej krasie widać jej wysportowaną sylwetkę. "Co to za ciało!!! Sztos", "Ja chce tak wyglądać", "to jest nieludzkie mieć takie ciało. 1 września idę na siłkę!" - to jedne z wielu pozytywnych komentarzy, jakie zostawili fani pod filmikiem. 

Sonda
Czy podoba ci się Anna Lewandowska?
Najnowsze