Julia Nowak

i

Autor: Instagram/juuulencja Julia Nowak

Ukochana reprezentanta Polski kwitnie. Uśmiecha się i pokazuje OGROMNY dekolt [ZDJĘCIE]

2019-12-02 12:33

Coraz większa rolę w reprezentacji Polski odgrywa Jan Bednarek. Były zawodnik Lecha Poznań może być następcą Kamila Glika, co oznacza że może stać się gwiazdą biało-czerwonych. Nie dziwi więc, że coraz więcej mówi się również o partnerce obrońcy, Julii Nowak. Modelka opublikowała ostatnio bardzo odważną fotografię.

Bednarek już za czasów gry w poznańskiej drużynie uważany był za duży talent. Dobra postawa w polskiej lidze sprawiła, że po środkowego obrońce zgłosił się angielski Southampton. W ekipie "Świętych" Polak miał trudny początek, bo rzadko kiedy pojawiał się na boisku. Ale pod koniec 2018 roku zaczął grać regularnie i ten stan rzeczy nie zmienił się do teraz.

Piłkarz drużyny z Premier League od ponad roku regularnie występuje również w reprezentacji Polski. Na środku defensywy najczęściej gra u boku Kamila Glika, więc ma się od kogo uczyć. Przy okazji meczów z udziałem Bednarka na trybunach można zobaczyć również jego śliczną partnerkę, Julię Nowak. Para jest ze sobą od dłuższego czasu. Kobieta zajmuje się modelingiem.

- Z Jankiem poznaliśmy się przez Internet. Napisał do mnie na Snapchacie i tak się zaczęło. Zaczęliśmy codziennie ze sobą pisać, potem rozmawialiśmy na FaceTime, bo Janek był w Anglii, a ja w Polsce. Ciężko było się spotkać. A pierwszy raz na żywo zobaczyłam go na meczu Polska - Kazachstan, gdzie najpierw poznałam jego menadżerów, następnie rodziców Janka i potem dopiero jego! Od razu zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie ma większej miłości! -
mówiła w rozmowie z "Super Expressem" Nowak.

Partnerka Bednarka w mediach społecznościowych regularnie publikuje zdjęcia. Najczęściej są to fotografie z sesji, ale nie brakuje również doskonale znanych "selfie". Jedno z niedawno opublikowanych zdjęć zrobiło prawdziwą furorę. Julia prezentuje na nim bardzo głęboki dekolt, a także uroczy uśmiech. Fotografię polubiło ponad 6 tys. użytkowników.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze