Wielki KONFLIKT Kloppa z Lampardem. Tak OSTRO jeszcze nie było!

2020-09-14 13:26 Paweł Staniszewski
Juergen Klopp
Autor: East News Juergen Klopp

Relacje pomiędzy Frankiem Lampardem i Jurgenem Kloppem od pewnego czasu stają się coraz bardziej napięte. Szkoleniowcy po raz kolejny ostro się starli, tym razem poszło o transfery, a konkretnie o sumy wydawane przez oba kluby na nowych zawodników. Naprawdę iskrzyło!

Wszystko zaczęło się od słów wypowiedzianych przez menedżera The Reds. Klopp na jednej z konferencji prasowych wypalił, iż jego klub różni się od innych zespołów z czołówki, ponieważ "nie należy do krajów oraz oligarchów". Obojętny wobec tych słów nie pozostał szkoleniowiec Chelsea – Frank Lampard. "Rzeczywistość jest taka – może wyłączając Leicester – że większość klubów, które obecnie wygrywają ligę, rekrutuje na bardzo wysokim poziomie pod względem finansowym. [...] Możesz przejść przez piłkarzy Liverpoolu – van Dijka, Alissona, Fabinho, Keïtę, Mané, Salaha. Niesamowici gracze za bardzo wysoką cenę." – powiedział były reprezentant Anglii.

 Ronaldo kupił NAJDROŻSZY pierścionek zaręczynowy?! Od tej ceny kręci się w głowie

Nie jest to pierwsza odsłona konfliktu pomiędzy tymi szkoleniowcami. Do dużej kłótni doszło także podczas ostatniego spotkania pomiędzy oboma zespołami. 22. lipca, na Anfield, Liverpool wygrał 5:3. W trakcie spotkania miała miejsce ostra scysja pomiędzy sztabami szkoleniowymi, podczas której najbardziej aktywni byli obaj menedżerowie. Po meczu oponenci bagatelizowali tę sytuację, ale – jak widać – ich konflikt wcale nie został zakończony.

 Arkadiusz Milik znalazł NOWY KLUB! Zarobi w nim WIELKIE MILIONY

Londyńska Chelsea jest póki co niezwykle aktywna na rynku transferowym. Klub sprowadził już Hakima Ziyecha, Timo Wernera, Bena Chilwella, Malanga Sarra, Thiago Silvę oraz Kaia Havertza, za których zapłacił ok. 230 mln euro. Liverpool był zdecydowanie bardziej oszczędny – na Anfield sprowadzono jedynie Kostasa Tsimikasa z Olympiakosu Pireus, za którego The Reds zapłacili 11,7 mln euro.

Cristiano Ronaldo wziął ŚLUB w tajemnicy? Georgina pochwaliła się ZJAWISKOWYM pierścionkiem

Najnowsze