FC Barcelona - Real Madryt wynik 3:2, Superpuchar Hiszpanii 2012

Real Madryt B - Barcelona B, wynik 3:2 - Młodzież "Królewskich" lepsza od "Dumy Katalonii"

2012-08-26 12:05

Po tym jak w czwartek byliśmy świadkami Gran Derbi w Superpucharze Hiszpanii przyszła pora na starcie młodzieżowych zespołów obu klubów. Lepsi okazali się gracze Realu Madryt, którzy pokonali Barcelonę 3:2.

Prowadzenie objęli już w 11. minucie zawodnicy "Królewskich". Do siatki trafił Juanfran, po doskonałym zagraniu Alexa. Niecały kwadrans później wynik podwyższył Denis.

"Blaugrana" jeszcze przed przerwą zdobyła gola kontaktowego, jednak chwilę po zmianie stron ponownie do siatki trafili piłkarze Realu Madryt. Tym razem skutecznością błysnął Oscar Plano.

W 69. minucie rzut karny na gola zamienił Sergi Roberto, jednak bramka ta na niewiele się zdała. "Królewscy" dowieźli korzystny wynik do końca i mogli cieszyć się ze zdobycia trzech punktów.

Real Madryt B 3:2 Barcelona B

Real Madryt B: Mejias, Fabinho, Ivan Gonzalez, Nacho, Casado, Álex, Mosquera, Juanfran, Jese, Denis, Oscar Plano

Barcelona B: Oier, Ivan Balliu, Sergi Gomez, Lomban, Grimaldo, Lobato, Ilie, Sergi Roberto, Rafinha, Deulofeu, Dongou