Anna Lewandowska

i

Autor: Instagram/ annalewandowskahpba Anna Lewandowska

Krótki urlop

Anna Lewandowska bez makijażu kusi w fikuśnym bikini na wakacjach. Tak jej twarz wygląda z bliska, w tle raj

2022-12-06 11:45

Mistrzostwa świata dobiegły dla reprezentacji Polski końca. Po porażce w 1/8 finału z obrońcami tytułu, Francuzami, nasza drużyna pożegnała się z turniejem. Choć Anna Lewandowska przez cały turniej dzielnie wspierała męża, ostatecznie naszej drużynie nie udało się dojść choćby do ćwierćfinału. Po powrocie z Kataru państwo Lewandowscy postanowili udać się na krótkie wakacje. Lewandowska krótkimi chwilami relaksu pochwaliła się na Instagramie, pokazując się zupełnie bez makijażu. Fani byli zachwyceni!

Mundialowe rozczarowanie

Choć reprezentacji Polski po raz pierwszy od 1986 roku udało się wyjść na mundialu z grupy, drużyna nie była oceniana zbyt dobrze. Krytykowano ją za zbyt defensywny styl, co w wywiadach podkreślał m.in. Robert Lewandowski. Kapitan naszej kadry podkreślał, że w takim przypadku przyjemność z gry jest zerowa i apelował do selekcjonera o zmianę taktyki. Choć Czesław Michniewicz w meczu 1/8 finału przeciwko Francji faktycznie ustawił zespół zdecydowanie bardziej ofensywnie, nie byliśmy w stanie pokonać faworyta. Choć długimi momentami – szczególnie w pierwszej połowie – byliśmy dla „Trójkolorowych” równorzędnym rywalem, ostatecznie przegraliśmy 1:3 i odpadliśmy z turnieju.

Druzgocąca opinia o Robercie Lewandowskim. Takie słowa mogą zaboleć, nie było litości

Krótki urlop Lewandowskich

Mundial w Katarze dla reprezentacji Polski jest już jednak przeszłością. Anna Lewandowska postanowiła wykorzystać fakt, że po mundialu trafiło się kilka dni wolnegi i udała się na króciutkie wakacje. Słońce, plaża, relaks… z pewnością właśnie tego potrzebuje teraz nie tylko „Lewy”, ale także jego małżonka, która podczas mistrzostw świata dzielnie wspierała go z trybun. Piękna Anna baterie przed trudami kolejnych miesięcy postanowiła podładować w tropikach, czym pochwaliła się na Instagramie. Na zamieszczonej fotce ubrana jest jedynie w fikuśne bikini, nie ma też makijażu na twarzy, eksponując swoją naturalną urodę. Sądząc po reakcji w komentarzach, jej fani są zachwyceni!

Sonda
Lubisz Annę Lewandowską?

Anna Lewandowska gorąco dopingowała męża podczas MŚ w Katarze. Poniżej galeria zdjęć, które zrobiono jej na meczu z Arabią Saudyjską:

Powrót reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w Katarze
Najnowsze