Dominika Grosicka rozpala zmysły w SKĄPYM bikini. Jej strój zasłania bardzo mało!

2019-08-13 18:10 FAN
Dominika Grosicka
Autor: Instagram/dominikagrosicka Dominika Grosicka

Wakacje pomału dobiegają końca. Do rozpoczęcia roku szkolnego pozostało nieco ponad dwa tygodnie, co oznacza, że wiele osób wróciło już z dalekich lub bliskich podróży. Urlop skończył się również Kamilowi Grosickiemu, który pierwsze mecze sezonu w Hull City ma już za sobą. Do rajskich wakacji na moment wróciła jego żona, Dominika. Jednocześnie zachwyciła fanów swoim seksownym ciałem.

Wszystko, co dobre, szybko się kończy - głosi przysłowie i trzeba się z nim niestety zgodzić. Do "dobrego" zaliczają się również wakacje, a więc jeden z najlepszych okresów na przestrzeni całego roku. Trzeba mocno się wysilić, aby znaleźć osoby, które nie przepadają za wakacyjnymi miesiącami. Do tych na pewno nie należą Kamil i Dominika Grosiccy.

Gdy reprezentant Polski ma choć chwilę przerwy od treningów, małżeństwo stara się poświęcić każdą wolną chwilę na podróż. Tak też było w minione wakacje. Grosiccy wybrali się między innymi do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jak wiadomo pogoda dopisuje tam zawsze, a warunki i luksus spełnią wymagania nawet największych malkontentów.

Pobyt w kraju na Bliskim Wschodzie zdecydowanie przypadł do gustu Dominice Grosickiej. Żona piłkarza Hull City niedawno opublikowała zdjęcie z pobytu w Dubaju. Na fotografii widać Grosicką w bardzo skąpym bikini. Figura ukochanej skrzydłowego biało-czerwonych niezmiennie zachwyca. To samo twierdzą internauci, którzy nie szczędzili Grosickiej komplementów w komentarzach pod zdjęciem.

Wyświetl ten post na Instagramie.
💙🌊🙏🏻 #tbt Post udostępniony przez Dominika Grosicka (@dominikagrosicka)