Niesforna pierś Celii Krychowiak prawie spłatała jej figla. NAGA nieomal nie wyskoczyła z marynarki

2021-05-03 9:28
Celia Jaunat
Autor: Instagram/celiajaunat Celia Krychowiak

Celia Krychowiak, żona reprezentanta Polski Grzegorza Krychowiaka, przed obiektywem apartu czuje się jak ryba w wodzie. Francuska modelka już nie pierwszy raz postanowiła zaskoczyć swoich fanów w mediach społecznościowych i opublikowała odważne zdjęcie, na którym centymetry dzieliły od wpadki. Choć można zakładać, że wszystko zostało doskonale zaplanowane, nie zmienia to faktu, że jedno z najnowszych zdjęć Krychowiak może rozpalać do czerwoności.

Jedną z najpopularniejszych par w świecie polskiego futbolu stanowią Grzegorz i Celia Krychowiak. Pomocnik reprezentacji Polski od wielu lat jest ważną częścią kadry i na zbliżających się mistrzostwach Europy znów będzie jednym z liderów biało-czerwonych. Piłkarz i francuska modelka są już ze sobą od wielu lat i wydają się stanowić zgraną parę. Połączyła ich nie tylko wzajemna miłość, ale również wspólna pasja. Oboje uwielbiają mode. Celia z racji tego, że jest modelką często staje przed obiektywem aparatu w coraz to nowych kreacjach, ale co więcej, wspiera również męża w promowaniu jego własnej marki. - Kocha modę, jest to coś, co sprawia jej ogromną przyjemność. Teraz może to połączyć z biznesem. Robi kreacje, pokazuje ludziom, jak można wyglądać w garniturze. Jeżeli ktoś to doceni i mu się spodoba, będę się bardzo cieszył - mówił w rozmowie z Super Expressem Krychowiak.

Celia Krychowiak na odważnym zdjęciu

Niczym dziwnym nie jest więc, że Celia Krychowiak jest aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje kolejne zdjęcia. Większość z nich to profesjonalne sesje fotograficzne, na których widać rękę doświadczonych ludzi w tej branży. I jak to bywa w przypadku nowych kreacji, nie brakuje również tych nieco bardziej odważnych stylizacji. Wówczas wyobraźnia zaczyna mocniej działać.

Żona Krychowiaka na Instagramie

Do takich zaliczyć można jedną z ostatnich fotografii, która pojawiła się na profilu na Instagramie Celii Krychowiak. Żona pomocnika reprezentacji Polski kolejny raz udowodniła, że nie ma problemów z tym, aby odsłonić kawałek swojego ciała. Tym razem wystąpiła w gustownej marynarce, pod którą nie miała innych części ubrań. Kuszące zdjęcie znajdziecie w galerii poniżej.

kkn
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze